EDUin, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Vzdělávání a výzkum

EDUin, o.p.s.

Každý dar umíme efektivně použít a proměnit ho v užitečnou informaci, kterou využijí rodiče školáků, zřizovatelé či ředitelé škol nebo kdokoliv s cílem proměnit český vzdělávací systém. ZMĚNA JE MOŽNÁ a vy můžete pomoci PRÁVĚ TEĎ!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

EDUin je nezávislá a nezisková organizace, proto POTŘEBUJE DÁRCE. Chceme, aby lidé byli informovanější a schopnější více přemýšlet o vzdělávání a podporovat jeho proměnu, jak ve své škole tak i městě či regionu. Píšeme pro laickou i odbornou veřejnosti o trendech současného vzdělávání, analyzujeme a komentujeme vzdělávací politiku. Vystupujeme v médiích i na odborných fórech. Vysvětlujeme podstatu změn, které náš vzdělávací systém potřebuje. Propojujeme odborníky, kteří se vzdělávání a rozvoji lidských zdrojů věnují. Popularizujeme výsledky výzkumů, studií a analýz. Vysvětlujeme podstatu změn, které náš vzdělávací systém potřebuje. POMOZTE NÁM svým darem. DĚKUJEME!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky za vaši práci.
Olga Richterova
3 500 Kč
Děkuji za Vaší práci.
David Vaněk
David Vaněk
3 000 Kč
Změna, inovace a vzdělávání vidím jako cestu. Sama mám snahu propagovat vzdělávání finanční gramotnosti jak dětí, tak dospělých. Bohužel rigidita chování českého národa a petrifikace vzdělávání je pro mě někdy až iritující, a proto je třeba podpořit jakoukoli snahu toto změnit! Kéž by hlavně RODIČE začali uvažovat racionálně a nakazili svým nadšením své děti a jejich učitele; a obráceně UČITELÉ měli snahu být blíže novým trendům a nakazili svou energií a zájmem děti a jejich rodiče. Moc vám fandím.
Veronika Kalatova
333 Kč
Jen tak dál!
Jan zouhar
500 Kč
Přeji hodně úspěchů ve vaší sisyfovské, leč přesto důležité a nezastupitelné, práci...
S přátelským pozdravem
Rostislav Riško
Dárce
300 Kč