Honza Dolínek: Dárcovská výzva pro projekt EDUin, o.p.s.

Něco dobrého pro EDUin = něco dobrého pro Honzu II #sladkamnestie

vybíráme od 10.2.2020
26 000 Kč
vybráno 108 % z 24 000 Kč

přispělo

50 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Nikdy jsem (v dospělosti) neměl oslavu a podle všeho už to tak zůstane. Mám to tak rád. 
Na druhou stranu před rokem to tady na Darujme bylo kouzelný a tak do chce nášup. 
A letos jde o hodně!

Hodně z vás pořád neví, o co jde. Také jsem za poslední rok poznal a nabral hodně nových přátel, proto jsem základní obrys příběhu letos sepsal na www.eduin.cz/sladkamnestie.

Vy co už dobře víte, tak letos je cílová částka 24 000 Kč a pokud se podaří ji dosáhnout získávám na 8. března 2020 celých 24 hodin sladkou amnestii a budu smět nejen jahodový dort, ale cokoliv sladkého po celou neděli.
Ovšem! Kdyby se náhodou opět podařilo vybrat více (a rozhodně proto udělám maximum), tak každý další jeden tisíc nad 24 = jedna další hodina amnestie navíc. Takže přátelé! Dost na Vás spoléhám!!! (760 dní bez sladkého je za mnou a 1 120 přede mnou a to nechcete zažít.)
Částky na tlačítkách "darovat" nějak symbolizují čas darované amnestie, tak si je proklikejte nebo zvolte částku jinou, podle vlastního rozhodnutí.

No tedy!!! Další hodina Amnestie na kontě. Výzva je otevřena stále, i když gró už se podařilo vybrat. Nádhera.

Sweeeeet Caroliiiine, pa, pa, paaaa :) Moc děkuji všem. 24 tisíc za 9 dní to je náramný výsledek. Děkuji za sebe i za EDUin, užijeme si výtěžek sladké amnestie to oba.

Založení výzvy

EDUin, o.p.s.
Každý dar umíme efektivně použít a proměnit ho v užitečnou informaci, kterou využijí rodiče školáků, zřizovatelé či ředitelé škol nebo kdokoliv s cílem proměnit český vzdělávací systém. ZMĚNA JE MOŽNÁ a vy můžete pomoci PRÁVĚ TEĎ!
EDUin je nezávislá a nezisková organizace, proto POTŘEBUJE DÁRCE. Chceme, aby lidé byli informovanější a schopnější více přemýšlet o vzdělávání a podporovat jeho proměnu, jak ve své škole tak i městě či regionu. Píšeme pro laickou i odbornou veřejnosti o trendech současného vzdělávání, analyzujeme a komentujeme vzdělávací politiku. Vystupujeme v médiích i na odborných fórech. Vysvětlujeme podstatu změn, které náš vzdělávací systém potřebuje. Propojujeme odborníky, kteří se vzdělávání a rozvoji lidských zdrojů věnují. Popularizujeme výsledky výzkumů, studií a analýz. Vysvětlujeme podstatu změn, které náš vzdělávací systém potřebuje. POMOZTE NÁM svým darem. DĚKUJEME!

Mňam mňam :-*

Nina Křehotová
334 Kč

Tak přeji dobrou chuť a co nejsladší :-)).

MICHAELA TUMOVA
1 000 Kč

#sladkaamnestie made my day

Andrea Studihradová

Trochu sobecky doufám, že to dotáhneme na tu snídani, ráda bych taky někdy viděla Honzu něco jíst;-) Ale i bez toho ti to, Honzo, moc přeju! Jsi frajer.

Bára Vobořilová

Tak sladkou (nejen) neděli, Honzo.

Marie Maliskova
1 000 Kč

Honzo, všechno nejlepší a ať Ti chutná :)

Šárka Kovandová
333 Kč

Nech si chutnat. :-)

Marek Navrátil

Dobrou chut a vse nejlepsi! 😍

Ahojitka

Všechno nejlepší, Honzo!

Martin Loučka
333 Kč

Honzovi i EDUInu všechno nejlepší! Lucka

Lucie Mervardová
333 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
EDUin, o.p.s., projekt: EDUin, o.p.s.