ADRA, o.p.s.


Humanitární pomoc

SOS Indie: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech

Statisíce nakažených a tisíce mrtvých lidí denně. Situace v Indii, druhé nejlidnatější zemi světa, se stále nelepší. Přeplněné nemocnice v zemi jsou paralyzované a prosí o kyslík, bez kterého nemůžou léčit. Pojďme společně změnit jejich situaci. Každý váš dar se počítá.

PODPOŘTE LIDI V INDII

Výtěžek sbírky bude použit na zajištění kyslíku a další pomoci lokálním nemocnicím.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
„Lidé umírají, protože jsme na druhou a nečekaně silnou vlnu covidu nebyli vůbec připravení. Před nemocnicemi se tvoří fronty lidí ve velmi vážném stavu, pro které kromě místa nezbývají ani potřebné přenosné kyslíkové lahve,” popisuje situaci Trisha Mahajan, komunikační manažerka ADRA International. Právě zmiňované lahve jsou nepostradatelné pro pacienty ve vážném stavu, pro které nezbývá místo v nemocnicích, díky lahvím by se mohli pokusit alespoň částečně léčit doma.  
 
Humanitární organizace ADRA nyní v nejvíce zasažených oblastech Indie dodává lékařům potřebné pomůcky a snaží se zajistit nejen přenosné kyslíkové lahve, ale přispět i na distribuci strojů na výrobu kyslíku. Spolupracuje s lokálními úřady, vzdělává lidi a šíří osvětu v důležitosti hygieny, především pak vakcinace.  

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Dobrý den,
je mi to strašně líto, že zemětřesení zasáhlo Chorvatsko zrovna v místech, kde se narodil tatínek - v Sisaku. Několikrát jsem zde byla, město je mi hodně blízké, stále tam máme rodinu, stejně tak v blízké Petrinji. Ráda jsem proto přispěla, na vše potřebné pro tamnější lidi. Přeji všem hodně sil k obnovení života v těchto postižených městech. Iveta Králová, Krnov.

Iveta Kralová
1 000 Kč

Jsem s vámi drazí přátelé, myslím na vás a zasílám touto cestou alespoň pomyslnou psychickou podporu. Želim vama čtvrstvo zdravlje i sreču. Lenka Hašková

Lenka Hašková
500 Kč

Hodně síly

Miroslava Duchoňová
500 Kč

Chorvatsko miluji. Nevidím důvod proč nepřispět. Snad to pomůže

Jan Gregor
300 Kč

Držíme palce a myslíme na Vás

Miroslav Jelínek
1 000 Kč

Chorvatsku miluji, takže rád přispěji na dobrou věc :-)

Jan Florián
1 000 Kč

Je mi moc líto co se v Petrinji a okolí stalo, posílám částku jakou můžu a držím tamějším lidem palce, aby svoji těžkou situaci zvládli.

D.M.
1 000 Kč

Jsme s vami..

Kamila Strachonova
500 Kč

potvrzení o daru prosím zaslat elektronicky

Dárce
1 000 Kč

Rád pomôžem, ako sa len dá :)

Dávid Lovász
10 Kč