ADRA, o.p.s.


Humanitární pomoc

POMOC V DOBĚ COVIDU: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech v ČR i zahraničí

Naše poslání pomáhat lidem v nouzi vnímáme jako obzvlášť důležité v současné situaci, kdy mnoho lidí přišlo kvůli probíhající pandemii o jediný zdroj obživy, střechu nad hlavou či o své blízké. Zajišťujeme, aby i nejzranitelnější skupiny obyvatel měly přístup k pitné vodě a zajištěné základní hygienické a zdravotní podmínky, bez nichž není možné se pandemii bránit. Děkujeme, že jste tu s námi pro druhé.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomozte ohroženým lidem v době pandemie COVID-19


Koronavirus se v této době šíří i v rozvojových zemích. Ohrožuje rodiny, které k tomu čelí přírodním katastrofám nebo válečným konfliktům a žijí v provizorních podmínkách. Pandemie v tuto chvíli výrazně zhoršuje situaci těchto lidí, kteří nemají přístup k základním hygienickým potřebám.

Pojďme společně změnit jejich situaci.
Každý váš dar se počítá.
V rámci našich projektů se zaměřujeme na nejzranitelnější skupiny a zajišťujeme jim základní potřeby: přístup k pitné vodě, sanitaci a zdravotní péči. V Libanonu stavíme vodojem, v Nigeru sanitační zařízení, v Indonésii opravujeme zdravotní centrum. Všechny tyto kroky vedou k výraznému zlepšení životů mnoha lidí, pro které koronavirus znamená existenční ohrožení.

Přidejte se a pomáhejte s námi.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Jsme rádi, že můžeme pomáhat tam, kde je to zapotřebí

Petr Oravec