CZ / EN
Pomoc Ukrajině: Dárcovská výzva pro projekt Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech

Zaměstnanci Huawei ČR na pomoc lidem postiženým tornádem na jižní Moravě

vybíráme od 28.6.2021
105 639 Kč
vybráno 106 % z 100 000 Kč

přispělo

36 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Obce na jižní Moravě a také v Čechách zasáhla živelní pohroma nepředstavitelné síly. Chceme podpořit postižené lidi a obce, aby se co nejdříve vrátili do běžného života. 
Pomáhat je v DNA naší společnosti a naši zaměstnanci a jejich aktivity podporují cíl přispívat k lepšímu životu. Chceme touto cestou pomoci lidem v postižených oblastech, aby dokázali co nejrychleji překonat způsobené škody a útrapy a aby se jejich život co nejrychleji vrátil do normálu.
ADRA, o.p.s.
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM! Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA krátce po události vypsala veřejnou sbírku. Finanční pomoc bude prioritně zaměřená na přímou pomoc zasaženým obyvatelům. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM!

Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení. Přispějte prosím i vy!

Několik mrtvých, stovky zraněných lidí a další stovky obyvatel několika obcí na Břeclavsku a Hodonínsku bez domova. „Až svítání odkrylo skutečné dopady ničivého tornáda. Ulice jsou naprostým dílem zkázy, některé ulice nebo části obcí bude potřeba znovu postavit. Tato událost je výjimečná svým rozsahem,“ popisuje situaci Josef Koláček, vedoucí koordinátor pro mimořádné události humanitární organizace ADRA. Poničeno je okolo 1 200 domů.

ADRA se podílí na mapování škod po ničivém tornádu a koordinuje pomoc spolu s dalšími organizacemi i složkami IZS při krizovém štábu Jihomoravského kraje. Výtěžek  z veřejné sbírky bude prioritně zaměřený na přímou pomoc zasaženým obyvatelům.

Děkujeme za Vaši solidaritu. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Držte se!

Dárce
333 Kč

hope every one will be fine

Pengjun Zhang
100 €

Hope people will mentally recover from it soon.

An Hua
200 €

All the best to peoples who got affected by the extream weather.

Xiaoyu Bian
200 €

Něco málo.

David
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech