Katarína Strýčková: Dárcovská výzva pro projekt Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech

Zaměstnanci a přátelé UNIQA pojišťovna a.s. pomáhají Moravě

vybíráme od 29.6.2021
215 324 Kč
vybráno 215 % z 100 000 Kč

přispělo

116 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Stačilo pár minut a tisícům lidí se rozpadlo téměř vše, co si celý život budovali. V důsledku tornáda přišli o život, o své blízké, o bydlení nebo o živobytí. I proto jsme se v UNIQA pojišťovna a.s. rozhodli uspořádat sbírku, která by postiženým měla alespoň trochu pomoci. Naším cílem je vybrat od dárců sumu 100 000 českých korun, a tak zdvojnásobit dar společnosti UNIQA - 100 000 korun. 
Nic nebude úplně stejné jako dřív, pojďme ale prostřednictvím humanitární organizace ADRA pomoci k rychlé obnově. Přidejte se k nám, přispějme společně! Děkujeme!
Naším cílem je vybrat od dárců sumu 100 000 českých korun. Společnost UNIQA přispěje stejnou částkou 100 000 korun. Dohromady tak darujeme 200 000 korun.
Nic nebude úplně stejné jako dřív, pojďme ale prostřednictvím humanitární organizace ADRA pomoci k rychlé obnově. Přidejte se k nám, přispějme společně! Děkujeme!
ADRA, o.p.s.
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM! Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA krátce po události vypsala veřejnou sbírku. Finanční pomoc bude prioritně zaměřená na přímou pomoc zasaženým obyvatelům. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM!

Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení. Přispějte prosím i vy!

Několik mrtvých, stovky zraněných lidí a další stovky obyvatel několika obcí na Břeclavsku a Hodonínsku bez domova. „Až svítání odkrylo skutečné dopady ničivého tornáda. Ulice jsou naprostým dílem zkázy, některé ulice nebo části obcí bude potřeba znovu postavit. Tato událost je výjimečná svým rozsahem,“ popisuje situaci Josef Koláček, vedoucí koordinátor pro mimořádné události humanitární organizace ADRA. Poničeno je okolo 1 200 domů.

ADRA se podílí na mapování škod po ničivém tornádu a koordinuje pomoc spolu s dalšími organizacemi i složkami IZS při krizovém štábu Jihomoravského kraje. Výtěžek  z veřejné sbírky bude prioritně zaměřený na přímou pomoc zasaženým obyvatelům.

Děkujeme za Vaši solidaritu. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Hodně síly všem 🙏

Markéta Konečná

Držte se❤️

Kateřina Rampasová
1 500 Kč

Síla s jakou udeřilo tornádo ve všech postižených oblastech je opravdu hrozná. Soucítění se všemi postiženými je věřím silnější. Všem postiženým držím palce, aby za podpory jak fyzické, tak finanční od ostatních občanů měli co nejdříve vlastní střechu nad hlavou a aby prožití takové tragédie neponechalo žádné zdravotní následky.

Marta Maryšková
1 000 Kč

DRŽTE SE!

Lucie Šabachová
500 Kč

Nenecháme vás v tom samotné :-)

Irma Haková
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech