CZ / EN
Hana Divilková: Dárcovská výzva pro projekt Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech

Zaměstnanci Zaslat.cz pomáhají Útulku pro psy při Zoologické zahradě Hodonín

vybíráme od 25.6.2021
93 211 Kč
vybráno 186 % z 50 000 Kč

přispělo

111 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Útulek pro psy při Zoologické zahradě Hodonín byl silně poškozený bouří a vzdušným vírem, který se ve čtvrtek 24.6.2021 přehnal přes Hodonínsko a Břeclavsko.
Silné bouře a tornádo, které se prohnalo jižní Moravou, poničily mnohé domy v okolí Hodonína i přímo ve městě. O střechu nad hlavou přišla i zvířata z útulku při Zoologické zahradě Hodonín. Nedávno zrekonstruovaný útulek po živelné katastrofě v podstatě neexistuje, zbylo z něj jen několik vybetonovaných kotců. V Zaslat.cz jsme se proto rozhodli připojit k nadaci Via a svoji pomoc zacílit právě na hodonínský útulek. Připojíte se k nám? Vděční budeme my i obyvatelé útulku za jakoukoliv částku, kterou přispějete. 
ADRA, o.p.s.
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM! Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA krátce po události vypsala veřejnou sbírku. Finanční pomoc bude prioritně zaměřená na přímou pomoc zasaženým obyvatelům. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM!

Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení. Přispějte prosím i vy!

Několik mrtvých, stovky zraněných lidí a další stovky obyvatel několika obcí na Břeclavsku a Hodonínsku bez domova. „Až svítání odkrylo skutečné dopady ničivého tornáda. Ulice jsou naprostým dílem zkázy, některé ulice nebo části obcí bude potřeba znovu postavit. Tato událost je výjimečná svým rozsahem,“ popisuje situaci Josef Koláček, vedoucí koordinátor pro mimořádné události humanitární organizace ADRA. Poničeno je okolo 1 200 domů.

ADRA se podílí na mapování škod po ničivém tornádu a koordinuje pomoc spolu s dalšími organizacemi i složkami IZS při krizovém štábu Jihomoravského kraje. Výtěžek  z veřejné sbírky bude prioritně zaměřený na přímou pomoc zasaženým obyvatelům.

Děkujeme za Vaši solidaritu. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Miluji pejsky a obdivuji ty kterým není jejich osud lhostejný a moc jim DĚKUJI!

Roman Bísek

Nejenom lidé potřebují pomoci .....

Jitka Hanzlikova

Pro ty, kteří to potřebují - držte se a ať všechno u Vás dobře dopadne <3

Jiří Slováček
1 000 Kč

Pro psí útulek

Jana Kleprlíková
200 Kč

Držím Vám palce. 🍀

Monika Kantnerová
1 000 Kč

Zvířátka si sama nepomohou, potřebují naši pomoc.

Eva Vintrova
1 000 Kč

Ať slouží! 🙏🏻❤️

Dárce

Myslím na vás ❤️

Michaela Krausová
100 Kč

🐕❤️

Zuzana Opletalová
500 Kč

Hodně síly

Jitka Bára Stanislavová Ptáčková
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech