TŘI, z.ú.


Hospicová a paliativní péče AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

PROVOZ HOSPICE DOBRÉHO PASTÝŘE

Váš příspěvek bude použit na nákup zdravotnického materiálu, hygienických potřeb, léků a dalšího nezbytného vybavení.

vybíráme od 3.4.2019

PŘISPĚJTE NA MATERIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ HOSPICE DOBRÉHO PASTÝŘE

46 343 Kč

přispělo

24 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Hospic Dobrého Pastýře je v provozu již dvanáctým rokem. Díky jejich obětavé práci všech jeho zaměstnanců se nám daří úspěšně naplňovat poslání, ke kterému byla naše organizace zřízena, tedy zajišťovat odbornou zdravotní a sociální péči nemocným a znevýhodněným (za uplynulých 12 let jich bylo více než 2500), poskytovat jim a jejich blízkým psychologickou a duchovní podporu.

Za celou dobu jeho činnosti toho má jak budova, tak její zařízení mnoho za sebou a ještě hodně před sebou. 

Kromě zdravotnického materiálu, hygienických potřeb a léků sbíráme prostředky na materiální zabezpečení, opravy a udržování zařízení, energie, obnovu podlahových krytin, výmalbu pacientských pokojů, nákup nových antidekubitních matrací, opravy výtahu a dalšího nezbytného vybavení.

Náš sbírkový účet na obnovu zařízení je transparentní, můžete se podívat, jak s Vašimi dary nakládáme.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za vaši práci! Se zákazníky obchůdku Do poslední chvíle spolu posílám aspoň malou pomoc. Přeju vám, ať tím vším projdete ve zdraví. Hodně sil a šťastných chvil vám i vašim klientům ❤

Lenka Varhaníková

Milá paní Varhaníková, srdečně děkujeme za Vaše slova podpory a samozřejmě i za Váš dar! Ať se Vám i nadále daří. Přejeme pevné zdraví Vám i Vaší rodině.

TŘI, z.ú.

dobrý den, rádi podpoříme chod tak užitečné budovy jako je tato

Jaroslav Mixa
1 000 Kč

Dobrý den,
Dekuji za to co pro sve pacienty (klienty) delate. Mrzi me ze jsem neprispela uz drive kdyz jste se starali o meho dedecka v roce 2015, ale ver te mi ze i ted je pro me stale moc tezke si pripominat vsechna ta mista kde byl. Nikdy nezapomenu co vse jste pro nej udelali a delate i pro ostatni dedecky a babicky porad. Dekuji i za koncert beneficni v praze v prosinci ktereho jsem se zucastnila a mohu rici ze byl proste nadherny.
Dekuji jeste jednou a mejte se krasne

Veronika Horáková
500 Kč