Armáda spásy


Zvířata Sociálně znevýhodněné skupiny

Člověk bez domova a jeho pes

Podpořte rozvoj služeb pro osoby bez přístřeší a jejich čtyřnohé přátele.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Mnoho lidí bez domova vlastní pejska, který je často nejbližším parťákem a skutečným přítelem člověka bez domova. Pejsek na ulici dává svému páníčkovi stejnou lásku jako komukoliv jinému v teple domova. Člověk bez domova však nemá finance na veterinární péči nebo na stravu pro svého čtyřnohého kamaráda. O své jídlo, ale i nocleh se s pejskem často a s láskou  dělí. Pilotní projekt Armády spásy se rozhodl pomáhat i jim. Čtyřnozí přátelé našich klientů budou moci získat potřebnou stravu a po domluvě i veterinární pomoc. Klienti budou mít také možnost využít ubytování pro své psy ve chvílích kdy potřebují navštívit denní centrum, úřady a jiné instituce. Bez finanční pomoci veřejnosti však nebudeme moci zaplatit pejskům patřičná ošetření, včetně očkování, ba ani granule nebo kotce, ve kterých mohou psi na své majitelé počkat. Abychom mohli smysluplně pomáhat našim klientům, nemůžeme a nechceme být lhostejní k jejich psím kamarádům.
Není Vám lhostejný život osob bez přístřeší ani jejich pejsků? Podpořte nás.


foto: J. Štreit

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Skvělý nápad!
Děkuji Vám, že Vaším prostřednictvím mohu posílat měsíčně aspoň drobnou částku na dobrou věc. M. Masojídková
100 Kč
Zajímavý projekt 👍
Dárce
500 Kč
Moje mamka bydlí od nás daleko, takže jsme v kontaktu hlavně telefonicky. Není sice bez domova, ale žije již sama. Má pejska z útulku, a já vidím, jak jeho společnost jí svědčí :). Myslím, že nikdo nechce být sám, takže vítám tento projekt a ráda jsem přispěla.
Alena Štemberová
1 000 Kč
Snad to trošku pomůže, přeji Vám i Vašemu pejskovi jen to nejlepší
Lucie Brejchová
Jsou chvíle,kdy bychom měli umět pomoci a ikdyz nejsem bohatý člověk rád málem pomohu. Držím palce a přeji hlavně to zdraví. Pavel.
Pavel Mařík
500 Kč
je to hrozny osud zustat na ulici a zvirata jsou v tomhle hlavne nevine, ale i presto verne slouzi svemu majiteli. snad tato mala financni podpora pomuze.
Iva Polišenská
200 Kč
Preji vsem krasne Velikonoce a slunicko v dusi.
Katerina Zelenkova
Skvělé, že myslíte i na pejsky! Veselé Velikonoce ☺
Monika Hodková
400 Kč
Dobrý den,
Snad trošku aspoň pomohu, sama sem teď přišla o práci a jsem sama s dítětem, tak aspoň něco, že mi to neni lhostejné a v Praze jsem žila, a tak vím jako samoživitelka jaký je tam život :)
Přeji Vám i lidem mnoho síly, zdravý a štěstí, v dobré ať vše jim dopadne.
Děkuji :)
Jindra Švábová
200 Kč