ZO ČSOP Polabí


Životní prostředí Zvířata

SMYSLUplná péče

Záchranná stanice na Huslíku “Posláním záchranné stanice na Huslíku je podpora druhové rozmanitosti živočichů v krajině a lidských sídlech ve východní části Středočeského kraje (Nymburk, Kolín, Český Brod, Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem,Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště) a části Královéhradeckého kraje (Jičín).” ČINNOSTI: péče o živočichy v Záchranné stanice s cílem vypustit je do volné přírody záchranné chovy ohrožených druhů živočichů zajištění rizikových míst

vybíráme od 15.1.2018

Pomoc zraněným živočichům

Svou částkou přispějete na péči o zraněné volně žijící živočichy, kteří potřebují lidskou pomoc. Cílem je jejich úspěšné navrácení zpět do volné přírody. Děkujeme.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory
 Záchranná stanice na Huslíku 

“Posláním záchranné stanice na Huslíku je podpora druhové rozmanitosti živočichů v krajině a lidských sídlech ve východní části Středočeského kraje (Nymburk, Kolín, Český Brod, Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem,Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště) a části Královéhradeckého kraje (Jičín).”


 ČINNOSTI:

  • péče o živočichy v Záchranné stanice s cílem vypustit je do volné přírody
  • záchranné chovy ohrožených druhů živočichů
  • zajištění rizikových míst
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Prosím poukaz zaslat poštou. Děkuji Turková Klára
Klára Turková
150 Kč
Děkujeme za to, jak se staráte o všechny zvířátka.
Michaela Čermáková
5 000 Kč
Jsem nesmírně ráda, že se najdou lidé,kteří takto zvířatům i okolní krajině pomáhají.
Eliška K.
150 Kč
Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za to, co děláte pro přírodu. Moc si vážím lidí jako vy, kterým není lhostejné, že jsou někteří živočichové zanecháni napospas osudu. Minulý týden jste takto zachránili opuštěné kachňatko. Tak jsem se chtěla zeptat, jak se mu u vás daří? Pořád na něj musím myslet. Snad vám ve vaší činnosti aspoň trochu pomůže finanční dar, co jsem vám nyní poslala. Přeji hodně zdaru Martina Těšická
Martina Těšická
500 Kč
Až ho budete vypouštět,dejte vědět!
Zdeňka Brzybohatá
3 500 Kč
Vážení pracovníci Záchranné stanice,
za Vaši prospěšnou práci na pomoc přírodě Vám patří velký DÍK. Do nového roku 2019 přeji všem pevné zdraví a spokojenost v pracovním i rodinném životě.
Alena Šilerová
1 000 Kč