PFERDA z.ú.


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

PFERDA všeobecná podpora

Jsme nezisková organizace a poskytujeme sociální služby dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním. Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá a právě vy, naši pravidelní přispěvatelé jste pro nás hrdinové.

vybíráme od 16.11.2018

Pravidelná podpora PFERDOVI.

Podpořte naší organizaci v její činnosti. Děkujeme všem superhrdinům, kteří pomáhají.
118 400 Kč

přispělo

17 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Našim cílem je, aby lidé s handicapem žili samostatným a soběstačným životem.
 
Jsme tu s vámi už dlouhých 15 let a za tu dobu prošlo našimi středisky několik desítek klientů a pracovníků s postižením. Organizace PFERDA z.ú. existuje od roku 2004 a celou dobu svojí působnosti pomáhá osobám s mentálním postižením a duševním onemocněním. Chceme je zaktivizovat v oblasti práce a bydlení, učíme je pracovním dovednostem, dovednostem, které jim pomáhají v samostatném životě, nabízíme asistenci v samostatném bydlení a zároveň jim i nabízíme práci v našich 4 sociálních podnicích. Působíme na Rychnovsku, Náchodsku a Trutnovsku.

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Sociální služby, které nabízíme jsou pro klienty s postižením klíčové v dalším rozvoji, bohužel jsou však často podfinancované a tak do nich v podstatě neustále potřebujeme sehnat další finance.
Zároveň ve všech našich střediscích je neustále co vylepšovat a každá byť sebemenší částka nám pomáhá PFERDU posouvat dále a poskytovat kvalitnější podporu našim klientům.
 
Proto jste pro nás superhrdinové právě vy, pravidelní přispěvatelé, kteří nám posíláte každý měsíc určitou částku. Vaše pomoc má obrovský smysl.  ♥

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za super projekt.

Libor Skalický
200 Kč