Iva Laštovicová: Dárcovská výzva pro projekt PFERDA všeobecná podpora

Čtyřicátiny pro PFERDU

vybíráme od 1.6.2021
52 001 Kč
vybráno 130 % z 40 000 Kč

zbývá

20 dní

přispělo

27 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Přátelé, je to tady. Brzy mi bude 40. Místo dárků vás chci poprosit o to, abychom spolu udělali dobrou věc. Moc si přeju, abych jednou na moje narozeniny vzpomínala jako na čas, kdy se stalo něco fakt dobrého.
Podpořte společně se mnou mé čtvrté dítě! :)) Organizaci PFERDA, která už 18 let pomáhá lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním žít běžným životem.  Společně s vámi si přeji vybrat 40.000 Kč, ale pokud se mi podaří vybrat víc, udělám něco, z čeho mám osypky už teď! :)  No nic, dost povídání, pusťte si video, kde se všechno dozvíte.. :)

Proč PFERDA?
Protože každý má mít právo žít bez omezení. Pferda je prostě srdeční záležitost.. Před 18ti lety ji zakládaly dvě blondýny, moje velká spřízněná duše Jana a já, které měly velký sen, pomáhat lidem s postižením.
Je pro nás velkým zadostiučiněním, když vidíme naše klienty, jak se přirozeně zapojili do normálního života, odvádějí skvělou práci, bydlí sami, jsou prostře skvělí. Dnes jich PFERDA zaměstnává přes padesát a o dalších 70 se stará v sociálních službách, ale za ty roky už jich byly stovky. Pomozte nám dělat naši práci dál tak, aby tady byli další Petrové, Nadi, Michalové a ostatní, kteří budou žít běžným životem. ♥

Abych to neměla tak jednoduché, vymyslela jsem si zapeklité úkoly i pro sebe! Zároveň vás tím chci trochu popíchnout, abyste PFERDOVI přispěli co nejvíce, a proto pokud se vybere:

20.000 Kč – budu celý den obsluhovat v netradičním kostýmu v naší kavárně Láry Fáry v Náchodě a doufám, že dorazíte na kafe! :))
 
40.000 Kč - upeču společně s našimi pracovníky s handicapem několikapatrový dort a věřte, že to pro mě bude velká výzva! 
 
A pokud by se náhodu vybraná částka přehoupla přes 70.000,-, budu se muset pořádně hecnout, nazout boty a uběhnout 8 km. A  to vám řeknu, to je pro mě, sportovního negramota výzva obří! PS: Doufám, že se případně přidáte a poběžíte se mnou! :)

Přátelé, kamarádi... moc vám děkuji za každou vybranou korunu, patří vám velký dík! 
PFERDA z.ú.
Pomáháme lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním žít bez omezení, stejně jako ostatní. Fungujeme na Královéhradecku už 17 let. Pomozte nám budovat smysl v začleňování lidí s postižením do běžné společnosti. Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá.
Našim cílem je, aby lidé s mentálním postižením a duševním onemocněním žili běžným, soběstačným životem. 
Jsme rádi, za přibližně 300 klientů, kteří se s námi někam posunuli, pracují, bydlí samostatně, dělají všechno jako my ostatní a to bylo našim cílem už od začátku. 
Provozujeme 4 sociální služby a 4 sociální podniky. I nás se však COVID dost dotkl, tři naše gastro sociální podniky, které pomáhají lidem s postižením a zároveň dělají radost zákazníkům musely výrazně omezit své fungování.

Podpořte nás. Je pro nás důležité udržet pracovní místa pro lidi s handicapem a poskytovat i nadále kvalitní sociální služby. 
Jak nám můžete pomoci:
💜Za každých 180,- Kč poskytneme 1 hodinu asistence ve službě Takový normální život, lidem, kteří bydlí sami a potřebují pomoct s nákupem, úklidem, nebo doprovodem k doktorovi.
💜Každých 360,- Kč nám pomůžete hradit 3 hodiny mzdy lidí s postižením v kavárnách, které jsou teď ve velké ztrátě.
💜Každých 500,- Kč nám zaplatit část měsíčního nájmu Tréninkové kavárny Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou.
💜Nebo zvolte libovolnou částku podle sebe.

Děkujeme.
Vaše pomoc má obrovský smysl.  💜https://www.pferda.cz/nase-projekty.html


Pferdům hodně úspěchu a štěstí

společnost Ubytování černý čáp
2 000 Kč

Thank you for your incredible work, Iva! Sending lots of love from California!

Laura Portalupi
2 000 Kč

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Milá Ifko, přeji ti krásné narozeniny. Těším se na oslavu i na běh 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏾‍♀️🏃🏼‍♀️😅 A Pferdovi přeji, ať má čím dál tím víc zákazníků a podporujících lidí kolem sebe! To, co děláte je obdivuhodné a fandím vám!

Daniela Šolcová

Výzva mě pobavila :-) Podobných projektů je hodně a člověk těžko vybírá, ale v tomhle případě se nedalo odolat ! Tak ať se zadaří a vyberete celou částku.

Eva Michalíková
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
PFERDA z.ú., projekt: PFERDA všeobecná podpora