CZ / EN

Nadační fond Happy Hearts


Děti, mládež, rodina Vzdělávání a výzkum

Happy Hearts

Nadační fond Happy Hearts staví bezpečné školy v oblastech postižených přírodními katastrofami. Partnerem Happy Hearts je americká nadace All Hands and Hearts – Smart Response, jejíž spoluzakladatelkou je Petra Němcová. Prostřednictvím škol přinášíme naději a podporu generacím dětí a celým komunitám. K dnešnímu dni jsme společně postavili 257 škol ve 12 zemích světa, které slouží 109 000 dětem a mají pozitivní vliv na 1 190 000 členů komunity. Číslo účtu 279766379/0300.

vybíráme od 16.10.2017
89 119 Kč

přispělo

25 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Všechno začalo jedním přátelstvím. Těžké chvíle prožité společně s Petrou Němcovou těsně po Tsunami v Jihovýchodní Asii mi navždy změnily život. Moje přítelkyně se uzdravovala ze svých zranění na těle a na duši a pro mě bylo přirozené být jí na blízku. 
Petra se dávno zotavila ze svých zranění, v roce 2005 založila Happy Hearts Fund a stala se světově uznávanou filantropkou. 

Tsunami Petře i mně změnila život k LEPŠÍMU. 

Od založení Happy Hearts Fund v roce 2005 jsme celkem v České republice vytěžili přes 38mil Kč. Díky Vaší podpoře a štědrosti jsme přispěli na výstavbu šesti škol pro 1559 žáků a vznikl Nadační fond Happy Hearts v České republice. Další školy v Nepálu budou postaveny do konce roku 2020. V Nepálu a na Haiti společně měníme budoucnost mnoha dětí.

Děkuji Vám za Vaši ochotu pomáhat a přeji Vám, at' máte po svém boku ty PRAVÉ PŘÁTELE. 

Karolína Bosáková

Předsedkyně správní rady 
Nadační fond Happy Hearts


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Dobroden Leoše Mareše
Dárce