Josífek Malíř: Dárcovská výzva pro projekt Happy Hearts Czech

Moje 11. narozeniny

vybíráme od 3.1.2023
35 000 Kč
vybráno 140 % z 25 000 Kč

přispělo

22 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!Ahoj kamarádi, 
rozhodl jsem se, že místo toho, abyste utráceli peníze za dárky pro mě k narozeninám, bych vás chtěl poprosit, abyste darovali peníze na dobrou věc, nebo vlastně spíš vaše rodiče 😅
Happy Hearts staví a opravuje školy po celém světě, které byly poničené různými přírodními katastrofami a pomáhají tak dětem se vrátit do školy.
Máma s tátou jim taky pomáhají. Tak bych vás chtěl taky poprosit o dar pro tyto děti na stavbu škol.
V lednu 2023 začíná další stavba školy v Mexiku. Aby se jedno dítě mohlo vrátit do školy stojí 25 000 Kč. Budu vám vděčný za jakýkoliv dar. Mojí rodiče slíbili, že dorovnají vaše dary tak aby se aspoň jedno dítě mohlo vrátit do školy. 

Moc Vám předem děkuji ♥️ 

Josífek

Nadační fond Happy Hearts
Nadační fond Happy Hearts staví bezpečné školy v oblastech postižených přírodními katastrofami. Partnerem Happy Hearts je americká nadace All Hands and Hearts, jejíž spoluzakladatelkou je Petra Němcová, která založila nadaci po osobní zkušenosti s tsunami. Prostřednictvím škol přinášíme naději a podporu generacím dětí a celým komunitám. K dnešnímu dni jsme společně postavili 318 škol v 15 zemích světa, které slouží více než 116 000 dětem. Podpořte naši práci. Číslo účtu 279766379/0300.
Prosím, podpořte náš projekt školy v Mexiku - s výstavbou začínáme v lednu 2023. 

Škola Barrio Nuevo Toltepec byla zničena zemětřesením v roce 2017 a pak hurikánem v letošním roce. Původní budovu školy postavili pro své děti jejich rodiče svépomocí a my jim chceme s její obnovou pomoci, protože sami už nemají ani prostředky ani sílu. 

Školka a základní škola bude sloužit 100 dětem místní komunity a 450 členům místní komunity. Naše školy jsou současně komunitním centrem a bezpečným úkrytem před dalšími přírodními katastrofami. 

Za dar ve výši 25 000 Kč vrátíme jedno dítě zpátky do školy.
 
Na dar Vám vystavíme potvrzení o jeho přijetí pro účely daňového odpočtu. Každý dar se počítá a přiblíží více dětí k dosažení jejich snu vrátit se do školy. 

Vzdělání je naděje na lepší budoucnost. Naší misí je výstavba škol v oblastech zasažených přírodními katastrofami. Pomáháme jen do té míry, dokud si postižené komunity nedokáží pomoci samy. Z každého daru ve výši 100Kč jde 95Kč na pomoc postiženým komunitám.

Děkuji Vám za důvěru a podporu našich projektů škol,

Karolína Bosáková
ředitelka Nadačního fondu Happy Hearts

Všechno nejlepší!

Pavlína Saudková
2 000 Kč

vse nej💛

tigers dragons k, r, p
1 000 Kč

Milý Josefe, rádi přispějeme na dobrou věc při příležitosti tvých narozenin. Užij si dnešní oslavu! Tobík

Dárce
1 000 Kč

Josefe, s radosti podporim

Daniel Buco
1 000 Kč

Pepo, všechno nejlepší k narozeninám. Je moc fajn, že myslíš na jiné děti, které neznáš, a chceš jim pomoct.

Míša Tomášek
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Happy Hearts, projekt: Happy Hearts Czech