Dagmar Sláčalová: Dárcovská výzva pro projekt Podpora poradenství v očkování

Letáček pro poradnu ROZALIO

vybíráme od 18.1.2020
16 050 Kč
vybráno 32 % z 50 000 Kč

přispělo

26 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
ROZALIO vede e-mailovou, telefonickou a facebookovou poradnu, na níž se ročně obrátí přes tisíc lidí. Chceme zvýšit povědomí o existenci poradny, a proto jsme se rozhodli vytvořit leták, který činnost poradny přiblíží široké veřejnosti. Pomozte šířit informace a přispějte na tisk a distribuci nového letáku!
V roce 2019 jsme v naší poradně zodpověděli přes 1000 dotazů, a to telefonicky, e-mailem a na facebooku. V 96 % jsou tázající spokojeni s obsahem odpovědi, chválí její objem a kvalitu informací.

V letošním roce plánujeme zvýšit povědomí o naší poradně, a proto se chystáme vydat nové letáčky. Potřebujeme finance na tisk a poštovné, abychom letáčky rozdistribuovali do různých koutů naší republiky.

Leták bude ve formátu A4 poskládaný do "Z". Na vytištění 50 000 kusů a distribuci potřebujeme minimálně 50 000 Kč. To znamená, že kolik nám darujete, tolik letáčků díky tomu budeme moci vytisknout a rozdistribuovat!

Proč šířit povědomí o poradně ROZALIO?

* ROZALIO je nejdéle působícím spolkem, který se věnuje výhradně tématu očkování
* podporujeme zodpovědné a informované rozhodnutí
* rodiče respektujeme, snažíme se pochopit jejich situaci a názory
* poskytujeme široké spektrum informací
* všechna svá vyjádření se snažíme mít podložená, pomáháme zohledňovat důležitá kritéria, negativa i pozitiva

POZOR! Leták se právě graficky zpracovává. Jeho náhled pošleme všem, kteří prostřednictvím této výzvy přispějí. Jeho konečnou podobu zveřejníme na našem webu po vytištění.

Máte-li již teď zájem o letáčky, napište si o ně. Jakmile vzniknou, ozveme se vám :-)

Pozn.: Nepleťte si, prosím, tuto výzvu s projektem Očkování - vím zas o něco víc, díky kterému necháme vytisknout jiné letáčky.
ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, z. s.
Každý rodič chce to nejlepší pro zdraví svého dítěte. Dokáže zohlednit všechny aspekty a vybrat možnost, která bude vhodná a bezpečná. Má právo na informace a vlastní rozhodnutí.
Podpořte pomoc rodinám pravidelnými měsíčními přispěvky!

Poradna je dlouhodobým projektem Rozalia, protože poradenství je stěžejní činností spolku. V současné době máme čtyři pracovnice poradny, které odpovídají na dotazy přijaté e-mailem, na facebooku, ale také telefonicky.

V roce 2020 jsme zodpověděli přes 1100 dotazů! Kromě toho jsme založili FB skupinu ROZALIO POINT, ve které mohou členové položit dotaz a poradit se.

K 31. prosinci 2020 jsme od vás prostřednictvím darujme.cz a platbami na běžný účet získali na činnost poradny celkem 51 657,18 Kč. Děkujeme!


Pro udržení provozu poradny potřebujeme v roce 2021:
80.000,- ………………………… Odměna pro pracovníky poradny
5.000,- ………………………..…. Náklady na telefon
Celkem 85.000,- Kč

Se svými dotazy se na nás můžete obracet ZDE.

...

Pavla Gustinová
300 Kč

Děkuji za Vaši práci

Dárce
300 Kč

Děkuji.

Renáta Kratochvílová
1 000 Kč