ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, z. s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Očkování - vím zas o něco víc

Respektujeme rodiče a další zájemce o informace týkající se vakcinace a systému očkování v ČR. Vždy se snažíme pochopit jejich situaci a názory. Podporujeme vytvoření vlastní cesty, snažíme se spolupracovat se všemi zúčastněnými stranami, a vytvořit tak komunikační most mezi rodiči a státními institucemi i odborníky. Proto jsme připravili tři novinky v naší práci :-)

19 150 Kč
vybráno 13 % z 150 000 Kč

zbývá

76 dní

přispělo

29 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V roce 2019 jsme na Giving Tuesday vyhlásili tento projekt, abychom mohli vytvořit nový web a nové informační letáčky. Ačkoliv se nevybralo dostatek financí, pracovali jsme jak jsme mohli. Nemáme však všechno hotové, proto vás znovu žádáme o finanční podporu, abychom mohli vytvořit nástroje potřebné ke zvyšování povědomí široké veřejnosti o možnostech v očkování.

Nový web Rozalia jsme zveřejnili dva dny před Giving Tuesday 2020 a s tím odtajnili i další novinku - online besedy! Přesně v nejštědřejší den v roce, úterý 1. prosince, jsme zveřejnili také návrh letáčku, kterého chceme nechat vytisknout 100 000 kusů, rozdistribuovat do všech koutů republiky a vytvořit jeho interaktivní verzi na našem novém webu. 
 
Tento projekt nás stál už dost práce, času i financí. Všechno vytvořit, nachystat, domluvit, naplánovat... A ještě nás to bude stát hodně - údržba nového webu, tvorba dalších funkcí, sepisování textů, tisk a distribuce 100 000 letáčků!
 
Zapojte se do osvěty a podpořte cestu k informovanému rozhodování!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Nechali jsme vytisknout 52 000 kusů letáku za 18.150 Kč. Podívat se na vzhled letáku můžete ZDE.

Náš nový oranžový leták jde do tisku! Sháníme distributory. Máte-li možnost umístit leták do svého obchodu, kavárny, prodejny zdravé výživy, posílat v balíčcích na e-shopu či jiné možnosti šíření letáků, napište nám na rozalio@rozalio.cz.

Rozalio má hotový letáček! Teď už k němu jen dodělat interaktivní verzi na webu, vytisknout jej a poslat do všech koutů republiky. Podívejte se na něj ZDE.

Rozalio nabízí online besedy! Vyberte si ZDE.

Založení projektu

Milé dámy z Rozalia, Vaše práce má smysl. Děkuji!

Lenka Matoušková
750 Kč

Podle mě děláte dobrou věc! A to má smysl podporovat. Všem z Rozalia přeji pevné zdraví a sílu vytrvat ve Vašich aktivitách obzvlášť v této době.

Petr Mokrejš

Vše nej do Nového roku! Nepolevujte v úsilí za lepší informovanost a svobody volby očkování!

Ondřej Louda

Děkuji za Vaši práci💗 a držím palce, ať se daří a lidé podpoří dobrou věc pro všechny NAŠE děti.

Ivana Hejlíková