ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, z. s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Očkování - vím zas o něco víc

Respektujeme rodiče a další zájemce o informace týkající se vakcinace a systému očkování v ČR. Vždy se snažíme pochopit jejich situaci a názory. Podporujeme vytvoření vlastní cesty, snažíme se spolupracovat se všemi zúčastněnými stranami, a vytvořit tak komunikační most mezi rodiči a státními institucemi i odborníky. Proto jsme připravili tři novinky v naší práci :-)

15 300 Kč
vybráno 10 % z 150 000 Kč

zbývá

235 dní

přispělo

25 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V roce 2019 jsme na Giving Tuesday vyhlásili tento projekt, abychom mohli vytvořit nový web a nové informační letáčky. Ačkoliv se nevybralo dostatek financí, pracovali jsme jak jsme mohli. Nemáme však všechno hotové, proto vás znovu žádáme o finanční podporu, abychom mohli vytvořit nástroje potřebné ke zvyšování povědomí široké veřejnosti o možnostech v očkování.

Nový web Rozalia jsme zveřejnili dva dny před Giving Tuesday 2020 a s tím odtajnili i další novinku - online besedy! Přesně v nejštědřejší den v roce, úterý 1. prosince, jsme zveřejnili také návrh letáčku, kterého chceme nechat vytisknout 100 000 kusů, rozdistribuovat do všech koutů republiky a vytvořit jeho interaktivní verzi na našem novém webu. 
 
Tento projekt nás stál už dost práce, času i financí. Všechno vytvořit, nachystat, domluvit, naplánovat... A ještě nás to bude stát hodně - údržba nového webu, tvorba dalších funkcí, sepisování textů, tisk a distribuce 100 000 letáčků!
 
Zapojte se do osvěty a podpořte cestu k informovanému rozhodování!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Náš nový oranžový leták jde do tisku! Sháníme distributory. Máte-li možnost umístit leták do svého obchodu, kavárny, prodejny zdravé výživy, posílat v balíčcích na e-shopu či jiné možnosti šíření letáků, napište nám na rozalio@rozalio.cz.

Rozalio má hotový letáček! Teď už k němu jen dodělat interaktivní verzi na webu, vytisknout jej a poslat do všech koutů republiky. Podívejte se na něj ZDE.

Rozalio nabízí online besedy! Vyberte si ZDE.

Založení projektu

Podle mě děláte dobrou věc! A to má smysl podporovat. Všem z Rozalia přeji pevné zdraví a sílu vytrvat ve Vašich aktivitách obzvlášť v této době.

Petr Mokrejš

Vše nej do Nového roku! Nepolevujte v úsilí za lepší informovanost a svobody volby očkování!

Ondřej Louda

Děkuji za Vaši práci💗 a držím palce, ať se daří a lidé podpoří dobrou věc pro všechny NAŠE děti.

Ivana Hejlíková