Plzeňská zastávka z.s.


Filantropie a dobrovolnictví Děti, mládež, rodina

Včasná pomoc pozůstalým rodinám při nečekaném úmrtí blízkého člověka

Poradna je otevřena všem, kteří prochází náhlou ztrátou milované osoby nebo se s ní potýkají v rodině, u přátel a to bez ohledu na bydliště. Nečekané úmrtí zasáhne člověka obrovskou silou a pozůstalý ztrácí přehled o dění kolem se. Naše snahy jsou pomoci truchlícímu obnovit jeho síly, monitorovat rizikové faktory v truchlení s cílem překonat těžkou životní situaci.

vybíráme od 8.2.2022

Pomáháme pozůstalým společně

Každý pozůstalý má právo na pomoc a podporu při náročné cestě hledání odpovědí a naděje pro další žití. Jsme průvodci na nelehké cestě pozůstalého člověka, hledajíc společně sílu a úlevu od trápení.
3 900 Kč

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V posledních letech se i v souvislosti s epidemií covidu zájem o naše služby zintenzivnil.  Zvýšila se poptávka po individuálních sezeních, svépomocném setkávání pozůstalých rodin, podpůrné psychoterapii. Obvyklá doba našeho odborného doprovázení je 6 měsíců až 1 rok. Přidejte se k nám a podpořte činnosti naší poradny.  Celý výtěžek půjde na podporu chodu a rozvoje poradny naší neziskové organizace.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

„Jedním z nejkrásnějších zadostiučinění v životě je, že kdykoli se upřímně snažíme pomoci jinému, pomáháme i sami sobě.“
R. W. Emerson

Jitka Hráchová
2 000 Kč

Fandíme vaší práci, díky za vše.

Dárce