Každou darovanou korunou pomáháš s námi pozůstalému člověku.

vybíráme od 8.2.2022
800 Kč
vybráno 16 % z 5 000 Kč

přispěli

3 lidé
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Pomáháme pozůstalým rodinám i jednotlivcům již 10 let. Hodnotami naší služby je odbornost, dobrovolná, ryzí pomoc truchlícím rodinám a vlastní prožitá zkušenost s těžkou ztrátou. I díky dárcům se nám daří fungovat dál. Děkujeme. 
Posláním Plzeňské zastávky je pomáhat pozůstalému člověku v době truchlení, osiřelým rodinám v těžké životní situaci při nečekaném úmrtí blízkého člověka.
Plzeňská zastávka z.s.
Poradna je otevřena všem, kteří prochází náhlou ztrátou milované osoby nebo se s ní potýkají v rodině, u přátel a to bez ohledu na bydliště. Nečekané úmrtí zasáhne člověka obrovskou silou a pozůstalý ztrácí přehled o dění kolem se. Naše snahy jsou pomoci truchlícímu obnovit jeho síly, monitorovat rizikové faktory v truchlení s cílem překonat těžkou životní situaci.
V posledních letech se i v souvislosti s epidemií covidu zájem o naše služby zintenzivnil.  Zvýšila se poptávka po individuálních sezeních, svépomocném setkávání pozůstalých rodin, podpůrné psychoterapii. Obvyklá doba našeho odborného doprovázení je 6 měsíců až 1 rok. Přidejte se k nám a podpořte činnosti naší poradny.  Celý výtěžek půjde na podporu chodu a rozvoje poradny naší neziskové organizace.