Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče Lidé s postižením

Když děti odcházejí

Pomozte nám podporovat rodiče v nejtěžších okamžicích rodičovství. Díky vám, dárcům, je můžeme provázet obdobím, kdy pečují o své nevyléčitelně nemocné dítě. Odbornou pomocí jim společně pomůžeme, aby o své dítě dokázali pečovat sami. Aby rodina zůstala spolu a aby nevyléčitelně nemocné dítě svůj čas mohlo strávit v prostředí, kam patří. DOMA.

vybíráme od 17.3.2021
77 687 Kč
vybráno 31 % z 250 000 Kč

zbývá

60 dní

přispělo

90 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Péče o nevyléčitelně nemocné dítě je tím nejtěžším úkolem, jaký rodiče musí plnit.  Pečují o dítě, které milují a vědí, že společné chvíle skončí.
Mobilní hospicová péče pro děti umožňuje zmírnit dopady nevyléčitelného onemocnění. Zajišťuje, aby dítě nestrádalo a dostalo vše, co jeho zdravotní stav vyžaduje. To vše v domácích podmínkách.
Rodičům se díky této péči dostává podpory a odborného vedení paliativní léčby. Životem s nemocným dítětem je provází nejen zdravotní tým, ale také sociální pracovníci a psychologové.
Všichni společně vytvářejí podmínky pro to, aby dítě mělo zajištěnou co nejvyšší kvalitu života a dožilo ho v domácím prostředí v kruhu milující rodiny.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Každá kačka má smysl ♥️

Zuzana Rautová

Dobrý den,
děkujeme za to co děláte. Je důležité mít kolem sebe blízké, obzvláště když je nám nejhůř.
A odcházení na druhý břeh v kruhu nejbližší určitě pomáhá jak nemocným, tak i jeho nejbližším.

Dárce