POST BELLUM


Vzdělávání a výzkum Kultura, umění a historie

Magazín Paměti národa

V Magazínu Paměti národa najdete publicisticky zpracované příběhy pamětníků. Články se zakládají na vyprávění konkrétních lidí, kteří svěřili své vzpomínky sbírce Paměť národa. Věnujeme se také významným událostem naší i evropské historie, zabýváme se důležitými výročími, přinášíme aktuální speciály. Vytváříme vlastní podcast Paměti národa „Dobrovský & Šídlo“. Přinášíme informace o novinkách v Post Bellum. Naše články a podcasty nejsou zpoplatněné a vznikají především díky pravidelným měsíčním příspěvkům od našich čtenářů a posluchačů. Děkujeme za vaši podporu!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsme rádi, že čtete naše články!

Připravuje je redakce Magazínu Paměti národa díky podpoře soukromých dárců. Budeme vděčni pokud nás svým příspěvkem podpoříte i vy, abychom mohli vyprávět co nejvíce příběhů z naší nedávné minulosti. Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Je mi ctí !

Helena Šlitrová

Prosim, nechci byt uveden na strance prispevatelu. Dekuji. F.Hornik

Frantisek Hornik

Velice mě dojal příspěvek o dětech, jaké hrůzy museli ve svém dětském věku zažít. Kéž by se již v budoucnu nic takového nedělo. Kunfrontová

Hana Kunfrontová
200 Kč

Děkuji za vaší práci.

Jindřich Polívka
200 Kč

Dobrý den. Tento projekt považujeme opravdu za smysluplný. Náš syn ho rád v sobotu poslouchá v rádiu s námi již od svých osmi let a má mnoho otázek, které se mu snažíme vysvětlit.

Lada Marková
200 Kč

Oceňuji Vaší práci, která pomáhá lidem nahlédnout do historie naší republiky a umožňuje porovnání s dobou, kterou prožíváme nyní.

Jan Vizner
200 Kč

nemusí pršet stačí když občas kápnu

Ivan Dobiš
100 Kč

Jsem vždy ve velkém očekávání každého dalšího dílu podcastu Dobrovský & Šídlo a s obrovskou chutí si ho poslechnu, mnohdy i opakovaně. Považuji to za unikátní a velmi prospěšný počin - projekt. A těším se na další díly.

Daniel Münich
2 000 Kč

Děkuji za krásný článek

Katerina Blazkova
50 Kč

Dobrý den, mnoho zdaru do Vaší práce, podcast je úžasný a já ho pravidelně sleduji. Kdyby byli v této republice všichni tak dobří jako Vy, bylo by vystaráno. Teď je sice vláda v dobrých rukou, ale z těch příšerných politických figur v opozici a na ulici jde hrůza! Strašně mě to štve a vůbec nevím, co s tím. Tak si držme palce, třeba to dobře dopadne.
Eva Vaňková, JI

Eva Vaňková
1 000 Kč