POST BELLUM


Kultura, umění a historie Vzdělávání a výzkum

Magazín Paměť národa

V Magazínu Paměť národa najdete publicisticky zpracované příběhy pamětníků a významné události z naší historie. Články se zakládají na vyprávění konkrétních lidi, kteří svěřili své vzpomínky pro sbírku Paměť národa. Publikujeme denně články, videa i infografiky vytvořené pro vás zkušenými novináři. Navíc aktuální výročí, rozhovory, příběhy míst i speciály. Články v Magazínu Paměť národa nejsou zpoplatněné, aby si je mohlo přečíst co nejvíc lidí. Vznikají především díky pravidelné měsíční podpoře od čtenářů, lidí jako jste vy. Budeme velmi vděční, pokud nás budete podporovat. Jen tak se můžeme naplno věnovat tomu, abychom vyprávěli příběhy naší nedávné minulosti.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsme rádi, že čtete naše články!

Připravuje je redakce Magazínu Paměť národa díky podpoře soukromých dárců. Budeme vděční pokud nám darujete drobnou částku i vy, abychom mohli vyprávět co nejvíce příběhů naší nedávné minulosti. Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za všechno, co děláte.

Martin Krempa

Ďakujem, že pripomínate dôležité veci.

Ivka Podobová

Děkuji za Vaši práci, která nám umožňuje poznat tolik lidských osudů! Čtu velmi ráda, s úctou a často s hlubokým pohnutim nad utrpenim lidí...
JB

Jitka Bočková

Ďakujem za vašu neúnavnú a zmysluplnú prácu.

Ivka Podobová

Preji vam hodne zdaru a uspokojeni z dobre minene a vykonane prace.

Helena Klenkova
100 Kč

Děkuju za to, co děláte!

Hele Ju