Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.


Lidé s postižením Senioři

Kytka pro babi a dědu. Zahřejme jim srdce ❤️ Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde.

vybíráme od 24.9.2020

Kytka pro babi a dědu. Zahřejme jim srdce ❤️

Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde.
174 021 Kč

přispělo

529 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. 
V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde. 

Jsme sociální květinářská dílna. Práci u nás nacházejí lidé s epilepsií a jejich blízcí, protože být zaměstnaný s tímhle onemocněním není vždy snadné. U nás se toho hodně naučí, navíc v respektujícím prostředí. Naše nejdůležitější zakázky byly pravidelné objednávky divadel, firemní akce, recepce. O ty jsme během epidemie přišli. Pořád něco vymýšlíme, ale stále nejsme tam, kde jsme byli, a proto se do dílny nemohou vrátit všichni naši zaměstnanci. Ale oni se vrátit chtějí a také potřebují práci.

Tak nás napadlo, že oslovíme domovy seniorů v našem sousedství a nabídneme jim narozeninové pugety pro babičky a dědy. Jim se ten nápad líbí. Teď vstoupíte do příběhu Vy, protože bez Vás kytka ani radost nebudou! 

Jak to funguje:
Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost 

Potřebujeme k tomu Vaši podporu. Vy zadáte trvalý /nebo jednorázový/ příkaz na Kytku pro babi a dědu na Darujme.cz. My každý měsíc vybereme s partnerskými domovy seniorů babičky či dědečky, kteří mají jubileum, a naši zaměstnanci připraví kytici jenom pro ně. O všem Vás budeme informovat. Osobně Vám poděkujeme a zašleme fotogalerii obdarovaných. Budeme Vás informovat také o počtu obdarovaných babiček a dědečků.

Vy tak pomůžete hned dvakrát. Díky Vám se lidé s epilepsií vrátí do práce, která je pro ně často jediným zdrojem příjmu, a zahřejete na světě jedno srdce navíc. To není málo. Přičichněte si k dobru. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Fandím vám a jsem šťastná za projekt, který pomůže více stranám! Držím palce!

Vlasta Ratajová

Krasna iniciativa. Ja osobne uz babicku ani dedecka nemam, ale jsem moc rad, ze se dostane na ostatni.

Tom

Utrhl jsem květinu, zvadla mi. Chytil jsem motýla, zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem. - Andrej Plavka

Ať udělá květina radost :)

Iveta Kaňková

❤🌸

KvětinyK
1 000 Kč

Musíme si pomáhat 😊

Magdalena Pešková
300 Kč

Děkujeme ❤️

Zoran Boškovič
150 Kč

Ať udělá kytička co největší radost. :-)

Eva Paulikova
500 Kč

Krásný projekt, který moc ráda podpořím. Sama jsem epileptik, vím jak je to někdy těžké. A udělat radost babičkám a dědečkům je skvělý nápad, věřím, že radost bude velká. Držím palce, ať se daří :)

Lenka Kišantalová

<3

Klára Sedláčková
80 Kč

:)

Barbora Hrychová