Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.


Lidé s postižením Senioři

"Kytka pro babi a dědu". Zahřejme jim srdce ❤️ Vy → lidé s epilepsií → senioři = radost + radost + radost

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů žijí seniorky a senioři a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde. Jsme sociální podnik a květinová dílna Aranžérie.

vybíráme od 24.9.2020

Kytka pro babi a dědu. Zahřejme jim srdce ❤️

Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde.

přispělo

686 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. 
V domovech seniorů  žijí seniorky a senioři a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde. 

Jsme sociální podnik a květinová dílna Aranžérie. Práci u nás nacházejí lidé s epilepsií a jejich blízcí, protože být zaměstnaný s tímhle onemocněním není vždy snadné. U nás se toho hodně naučí, navíc v respektujícím prostředí. Naše nejdůležitější zakázky byly pravidelné objednávky divadel, firemní akce, recepce. O ty jsme během epidemie přišli. Pořád něco vymýšlíme, ale stále nejsme tam, kde jsme byli, a proto se do dílny nemohou vrátit všichni naši zaměstnanci. Ale oni se vrátit chtějí a také potřebují práci.

Tak nás napadlo, že oslovíme domovy seniorů v našem sousedství a nabídneme jim narozeninové pugety pro seniory Jim se ten nápad líbí. Teď vstoupíte do příběhu Vy, protože bez Vás kytka ani radost nebudou! 

Jak to funguje:
Vy → lidé s epilepsií → senioři = radost + radost + radost 

Potřebujeme k tomu Vaši podporu. Vy zadáte trvalý /nebo jednorázový/ příkaz na "Kytku pro babi a dědu" na Darujme.cz. My každý měsíc vybereme s partnerskými domovy seniory, kteří mají narozeniny, a naši zaměstnanci připraví kytici jenom pro ně. O všem Vás budeme informovat a osobně Vám poděkujeme.

Vy tak pomůžete hned dvakrát. Díky Vám se lidé s epilepsií vrátí do práce, která je pro ně často jediným zdrojem příjmu, a zahřejete na světě jedno srdce navíc. To není málo. Přičichněte si k dobru. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať vám všem kytičky od dobrých lidí vykouzlí úsměvy na tváři!

Ála Bábelová

Hodně zdraví všem babičkám.

Věra Vinická
1 000 Kč

Paní Věro, moc děkujeme!

Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.

Ať jsou babičky a dědové spokojení! Díky Aranžérie za to, co děláte❤️!

Michaela Ludvíková

Mne osobně teda kytka udělá radost úplně vždycky! <3

Marie Hodinářová

Marie moc děkujeme za podporu! Krásný den. Aranžérie

Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.

Přišla jsem nedávno o oba rodiče, kterým jsem tak ráda nosila květiny...o to víc mě dojalo, když jsem narazila na tuto možnost, udělat radost květinou aspoň někomu jinému, koho to potěší.

Eva Velická
500 Kč

Děkuji za krásnou příležitost udělat někomu radost :) Přeji hezké dny těm, co kytičky váží i těm, co je přijímají :)

Lucie Sieberová
1 000 Kč

Děkujeme Lucie! Moc si Vaší podpory vážíme!

Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.

<3

Dárce

ať potěší ...

Dárce
300 Kč

Pro babi a dědu <3

Tom
1 000 Kč

Krásný projekt. Jsem ráda, že vás mohu v rozdávání radosti podpořit.

Dárce