Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.


Lidé s postižením Senioři

Kytka pro babi a dědu. Zahřejme jim srdce ❤️ Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde.

vybíráme od 24.9.2020

Kytka pro babi a dědu. Zahřejme jim srdce ❤️

Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde.
169 521 Kč

přispělo

523 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. 
V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde. 

Jsme sociální květinářská dílna. Práci u nás nacházejí lidé s epilepsií a jejich blízcí, protože být zaměstnaný s tímhle onemocněním není vždy snadné. U nás se toho hodně naučí, navíc v respektujícím prostředí. Naše nejdůležitější zakázky byly pravidelné objednávky divadel, firemní akce, recepce. O ty jsme během epidemie přišli. Pořád něco vymýšlíme, ale stále nejsme tam, kde jsme byli, a proto se do dílny nemohou vrátit všichni naši zaměstnanci. Ale oni se vrátit chtějí a také potřebují práci.

Tak nás napadlo, že oslovíme domovy seniorů v našem sousedství a nabídneme jim narozeninové pugety pro babičky a dědy. Jim se ten nápad líbí. Teď vstoupíte do příběhu Vy, protože bez Vás kytka ani radost nebudou! 

Jak to funguje:
Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost 

Potřebujeme k tomu Vaši podporu. Vy zadáte trvalý /nebo jednorázový/ příkaz na Kytku pro babi a dědu na Darujme.cz. My každý měsíc vybereme s partnerskými domovy seniorů babičky či dědečky, kteří mají jubileum, a naši zaměstnanci připraví kytici jenom pro ně. O všem Vás budeme informovat. Osobně Vám poděkujeme a zašleme fotogalerii obdarovaných. Budeme Vás informovat také o počtu obdarovaných babiček a dědečků.

Vy tak pomůžete hned dvakrát. Díky Vám se lidé s epilepsií vrátí do práce, která je pro ně často jediným zdrojem příjmu, a zahřejete na světě jedno srdce navíc. To není málo. Přičichněte si k dobru. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Skvělý nápad, děkuji, že mohu být součástí!

Jana Tučková

Dobrý den, ať babičkám a dědečkům uděláme radost. Sama jsem již bez nich, moje děti je bohužel nepoznali, ale těmto přejeme hodně zdraví. Iveta, Linduška, Matýsek Kourkovi

Iveta Kourková
1 000 Kč

Skvělý nápad ♥️

Dita Haladějová
100 Kč

Od studentů sociální práce prvního ročníku na FF UK :)

Dárce
500 Kč

Skvělý projekt!

Jana Žůrková

co to jako je? Zaškrtla jsem 350 Kč a vy mi děkujete za dar 300, kde je ten zbytek?

jitka dvořáková
300 Kč

At delaji kvetinky radost!

Klára Bajtová

Držím palce!

Kristýna Orner
300 Kč

At Vas kvetinka potesi a vykouzli usmev na tvari💜

Eva Hrdinová
200 Kč

❤️

Monika Votrubcová
150 Kč