Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.


Lidé s postižením Senioři

Kytka pro babi a dědu. Zahřejme jim srdce ❤️ Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde.

vybíráme od 24.9.2020

Kytka pro babi a dědu. Zahřejme jim srdce ❤️

Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde.
174 021 Kč

přispělo

529 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Máme rádi kytky a chceme šířit radost. Spolu s vámi. A pomáhat květinami rovnou dvakrát. 
V domovech seniorů v našem sousedství žijí babičky a dědečkové a nás napadlo, posílat jim pugety k narozeninám, které připraví naši zaměstnanci s epilepsií. Ale bez Vás to nepůjde. 

Jsme sociální květinářská dílna. Práci u nás nacházejí lidé s epilepsií a jejich blízcí, protože být zaměstnaný s tímhle onemocněním není vždy snadné. U nás se toho hodně naučí, navíc v respektujícím prostředí. Naše nejdůležitější zakázky byly pravidelné objednávky divadel, firemní akce, recepce. O ty jsme během epidemie přišli. Pořád něco vymýšlíme, ale stále nejsme tam, kde jsme byli, a proto se do dílny nemohou vrátit všichni naši zaměstnanci. Ale oni se vrátit chtějí a také potřebují práci.

Tak nás napadlo, že oslovíme domovy seniorů v našem sousedství a nabídneme jim narozeninové pugety pro babičky a dědy. Jim se ten nápad líbí. Teď vstoupíte do příběhu Vy, protože bez Vás kytka ani radost nebudou! 

Jak to funguje:
Vy → lidé s epilepsií → babička či děda = radost + radost + radost 

Potřebujeme k tomu Vaši podporu. Vy zadáte trvalý /nebo jednorázový/ příkaz na Kytku pro babi a dědu na Darujme.cz. My každý měsíc vybereme s partnerskými domovy seniorů babičky či dědečky, kteří mají jubileum, a naši zaměstnanci připraví kytici jenom pro ně. O všem Vás budeme informovat. Osobně Vám poděkujeme a zašleme fotogalerii obdarovaných. Budeme Vás informovat také o počtu obdarovaných babiček a dědečků.

Vy tak pomůžete hned dvakrát. Díky Vám se lidé s epilepsií vrátí do práce, která je pro ně často jediným zdrojem příjmu, a zahřejete na světě jedno srdce navíc. To není málo. Přičichněte si k dobru. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Krásný nápad, děkuji za všechny, přeji vše dobré

Margit Šmerdová
50 Kč

Ať Vám kytička udělá radost❤️

Renáta Pleskačová
150 Kč

Úžasný projekt, který pomáhá dvakrát, ale potěší třikrát :).

Michaela Mikulenková
200 Kč

Díky za projekty, které dávají smysl a v tomto případě radost a práci děkuji.

Alena Blažkova
200 Kč

Děkuji za organizaci tak hezkého a smysluplného projektu, ať se daří!

Alena Hilbert
500 Kč

veľa krásnych kytíc a veľa šťastných úsmevov od staručkých prajem :)

Veronika Pavuková

Díky za tuhle akci!

Jitka Černovská

Ať naše radost, přináší radost ostatním

Milena Barešová

❤️

Anna Strecková
500 Kč

At se babickam a dedeckum kvetinky libi.

Radka Koudelkova