Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Nové prostory Stacionáře Vlaštovka

I děti a mladí lidé s postižením mají nárok na nové prostory, když ty stávají neodpovídají jejich potřebám a další klienti se k nám už nevejdou. Pomozte nám zaplatit projektovou dokumentaci pro větší a prostornější prostředí. Pojďte s námi do toho a bude hotovo😊.

Chcete podpořit děti a mladé lidi s handicapem? Můžete přispět, díky darujme.cz. Váš příspěvek bude použitý na projektovou dokumentaci nových prostor stacionáře Vlaštovka.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Stacionář Vlaštovka navštěvují děti a mladí dospělí od jednoho roku do 26 let s kombinovaným postižením a autismem. Stacionář jim pomáhá už 13 let, ale nyní potřebuje pomoc od vás, aby se podařil 1. krok k novým prostorám.  Děkujeme, že s námi táhnete za jeden provaz a přispějete nám!!!


Chceme pro děti se středně těžkým až těžkým kombinovaným postižením a s autismem zajistit nové prostory, které odpovídají potřebám klientů. Budeme moci přijmout klienty nové a poskytovat jim službu až do 35 let. 
Služba je také odlehčením pro pečující rodinu. Snažíme se rodinu podporovat, aby měla dostatek síly o své děti pečovat a ony tak mohly zůstávat co nejdéle ve svém přirozeném prostředí. Tomu odpovídá i název Vlaštovka – která se vždy vrací do svého hnízda, tak i tyto děti po každodenní aktivizaci, rehabilitaci, vzdělávání a péči ve stacionáři se vrací do své rodiny.


Více informací naleznete na www.cprhodonin.cz nebo se obraťte na Lenku tlachova@cprhodonin.cz

Děkujeme.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu