Nadace Partnerství


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Sázíme budoucnost

Naším úkolem je připravit Českou republiku na změny klimatu. Strom je snad nejúčinnější nástroj, jaký máme. Chceme jich během pěti let do polí, zahrad a měst dostat 10 milionů. Buďte při tom a společně vrátíme do naší krajiny život. Sázíme hlavou, srdcem, rukama!

Dar nebo i Dárkový certifikát (třeba k narozeninám)

Podpořte výsadbu stromů a péči o ně. Nebo obdarujte své blízké, přátele či kamarády netradičním dárkem - kupte jim rýč, výchovný řez stromu, zavlažovací vak ke stromu, ovocný strom, či listnáč do krajiny. Díky, že obdarovaný #sazibudoucnost !
187 925 Kč

přispělo

149 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sázíme budoucnost - hlavou, srdcem, rukama!

Budoucnost našich dětí, vnuků, rodných obcí, krajiny a domova máme ve svých rukou. Dobré místo pro život ale potřebuje péči a ochranu. Stromy jsou pro to jedny z nejpřirozenějších pomocníků. S Vaší podporou jich chceme v naší zemi vysázet deset milionů během pěti let. A pečovat o ně tak, abychom nepřišli o jediný z nich. 

Pomozte svým příspěvkem v jakékoliv výši výsadbě stromů. Pro odolná města a zdravou krajinu.  

Vaše dary jsou investicí do budoucnosti.

Kam Vaše pomoc směřuje? 

Strom, to nejsou jen náklady na sazenici. Vždy víte, na co Vaše dary putují. Garantuje to Nadace Partnerství, koordinátor iniciativy. Již 28 let pomáháme lidem a přírodě. Pomáhejte s námi.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme všem dárcům a dárkyním, kteří zakoupili svým blízkým dárkový certifikát Stromek pod stromeček! Díky této podpoře jsme na iniciativu Sázíme budoucnost získali bez mála 80 tis Kč!!! Největší oblibě se těšil Ovocnáč - darovali jste ho dvacet jednakrát, následoval ho Listnáč a Výchovný řez - v obou případech byl zakoupen osm krát. Pět krát byl zakoupen rýč a dvakrát zavlažovací vak. Jedenáckrát jste využili možnost volby jiné částky, z níž děkujeme zejména panu Aleši Hamplovi, který se rozhodl darovat částku 10 tis Kč své manželce, a to na výsadbu listnáčů do krajiny i města. Upřímné díky všem!!!

Založení projektu

Ať rostou!

Dárce
25 000 Kč

Zastavme také kácení listnatych lesů. Aho!

Luděk Gryžbon
300 Kč

Lidi, sazejme! Přece nenecháme svoje děti a vnoučata upéct a uvařit se za ziva.

Vera Cerna
3 000 Kč

Stromy naše budoucnost

Milan Závodský
1 000 Kč

Děkuji Týmu sázíme budoucnost za jejich super práci.Přeji hezké Vánoce a šťastný Nový rok.
Jaroslav Niebauer

Jaroslav Niebauer
1 500 Kč

Fandím tomuto projektu!!!! Krásné svátky!!!!

Stanislava Kadlecová
500 Kč

Pro lepší budoucnost :)

Jan Kavalec
100 Kč

Hurá, stromy do krajiny!

Jan Dryák
108 Kč

Rad bych timto prispel na vznikajici Alej Svobody ve Vestci u Prahy.

Dárce
2 000 Kč

Kdyby alespoň milion občanů přispělo částkou 200 Kč, už se dá pro životní prostředí a naší civilizaci něco dělat navíc. Pomůžeme tak i z pozice občana vysázet stromy a tím eliminovat oxid uhličitý i jiné škodliviny v atmosféře, jež jsou průkazně toxické pro veškeré živé organizmy na naší planetě.

Ladislav Vondrášek
500 Kč