Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Nedoklubko slaví 17. narozeniny

17 let stojíme při vás! Jsme skoro dospělí! ☺️ Červen je pro Nedoklubko narozeninovým měsícem. Před sedmnácti lety bylo založeno při jednom neonatologickém oddělení a dnes pomáhá v celé zemi. V Nedoklubku věříme, že dokážeme podpořit každou rodinu po předčasném porodu. V České republice se předčasně narodí devět tisíc miminek ročně. Pomozte nám vybrat cílovou částku, která nám pomůže podporovat rodiče miminek do dlaně po celý jeden rok.

vybíráme od 31.5.2019

💜Slavte s námi narozeniny a pomozte nám srdcem 💜

Popřejte Nedoklubku k 17. narozeninám zakoupením dárkového balíčku s důležitými informacemi🎁 určenými k psychické podpoře rodičů po předčasném porodu.
162 641 Kč
vybráno 106 % z 153 000 Kč

přispělo

380 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!


Pomáháme srdcem. Díky koordinátorkám Nedoklubka a šikovným tvořilkám podporujeme maminky po předčasném porodu v neonatologických centrech symbolickým purpurovým srdíčkem. K němu přidáváme brožurku s léčivým textem klinické psycholožky a Desatero pro rodiče po předčasném porodu. Dále ponožtičky z našeho ponožkového rekordu a nově také "Čepičku na doma". To vše kompletujeme do úhledných dárkových balíčků, ve kterých dostanou rodiče vše pohromadě.
Náklady na výrobu jednoho balíčku činí 17,- Kč. ( Zahrnují zvýhodněnou cenu grafického zpracování a tisku brožurky a letáčků, celofánového sáčku a stužky... Ručně vyráběné dárečky i my získáváme darem od úžasných a zručných tvořilek a ty dále jejich jménem předáváme maminkám. Koordinátorky svou činnost vykonávají bez nároku na honorář. Díky společnosti Zásilkovna můžeme dárky koordinátorkám posílat zdarma...)

Za Vašich 17 korun tak už můžeme podpořit jednu rodinu po předčasném porodu.
Kolik rodin s námi podpoříte?
Jednu?
🙏 Deset? 😍 Nebo více? 🤩
Kampaň  "Pomozte nám srdcem" vychází z hesla našeho hlavního projektu Mámy pro mámy.
Přidejte se a pomáhejte srdcem s námi i Vy! 💜
Děkujeme!
Vaše Nedoklubko
https://www.nedoklubko.cz/o-nas/
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Moc děkuji za všechny

Veronika Noháčová
170 Kč

Hodně štěstí mrňouskům!!! Ať jsou zdraví 💖🌷🍀

Dárce
170 Kč

Preji hodne zdravi a stesti

Irena Hajkova
170 Kč

Přeji sílu těmto miminkům i jejich rodičům.

Anna

Všechno nejlepší k narozeninám Nedoklubka! Všem v Nedoklubku spoustu sil do dalších let, nekonečné množtví energie při přípravě projektů, které pomohou rodinám předčasně narozených dětí a hlavně pevné zdraví! Všem rodinám předčasně narozených dětí hodně sil v nelehkých chvílích. Věřte, že bude líp, jsou to neuvěřitelní bojovnící!!! Hodně zdraví všem!!!

Klára Vilimovská Dědečková (Vilimovští Petr, Martínek a Klára)
1 700 Kč

držím palce =o)

Martina Amchova
170 Kč

Stát u inkubátoru nad svým pokladem jsou ty nejtěžší chvíle v životě rodičů. Žádné povzbuzení a útěcha od druhých nejsou dost uklidňující. Jen cítíte nekonečnou lásku a věříte. Naděje, touha obejmout a přání vzít všechny bolesti na sebe, jen abyste tomu tvorečkovi ulevili, jsou denodenní součástí vašeho bytí. Je to nepředstavitelně těžké, ale když se na vás ta očka podívají a prstíčky se vás drží veškerou silou, víte, že vydržíte cokoli. Kdo si to u inkubátoru neodstál, neodpřál a neodbolel, neumí si to ani v nejmenším představit. Ale věřte, že to stojí za to. A i když to tak nevypadá, nikdy v tom nejsme sami a všem, co pomáhají, patří miliony díků každý den. Takže já obrovitánské díky posílám všem, kteří byli strážnými anděly pro mě i naši Rozárku.

Jana Kamarádová
170 Kč

Děkuji Nedoklubku, že je!!!

Michaela Kolářová
1 700 Kč

Sama jsem maminkou předčasně narozené holčičky, vím co to obnáší a ráda podpořím ostatní rodiny malých kulíšků. Lásku všem miminkám a jejich rodičům.

Dana Stejskalová
1 700 Kč

Všechny moc zdravím a držím palce miminkům 😘💐

Eva Fischerová
170 Kč