Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Nedoklubko slaví 17. narozeniny

17 let stojíme při vás! Jsme skoro dospělí! ☺️ Červen je pro Nedoklubko narozeninovým měsícem. Před sedmnácti lety bylo založeno při jednom neonatologickém oddělení a dnes pomáhá v celé zemi. V Nedoklubku věříme, že dokážeme podpořit každou rodinu po předčasném porodu. V České republice se předčasně narodí devět tisíc miminek ročně. Pomozte nám vybrat cílovou částku, která nám pomůže podporovat rodiče miminek do dlaně po celý jeden rok.

vybíráme od 31.5.2019

💜Slavte s námi narozeniny a pomozte nám srdcem 💜

Popřejte Nedoklubku k 17. narozeninám zakoupením dárkového balíčku s důležitými informacemi🎁 určenými k psychické podpoře rodičů po předčasném porodu.
162 641 Kč
vybráno 106 % z 153 000 Kč

přispělo

380 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!


Pomáháme srdcem. Díky koordinátorkám Nedoklubka a šikovným tvořilkám podporujeme maminky po předčasném porodu v neonatologických centrech symbolickým purpurovým srdíčkem. K němu přidáváme brožurku s léčivým textem klinické psycholožky a Desatero pro rodiče po předčasném porodu. Dále ponožtičky z našeho ponožkového rekordu a nově také "Čepičku na doma". To vše kompletujeme do úhledných dárkových balíčků, ve kterých dostanou rodiče vše pohromadě.
Náklady na výrobu jednoho balíčku činí 17,- Kč. ( Zahrnují zvýhodněnou cenu grafického zpracování a tisku brožurky a letáčků, celofánového sáčku a stužky... Ručně vyráběné dárečky i my získáváme darem od úžasných a zručných tvořilek a ty dále jejich jménem předáváme maminkám. Koordinátorky svou činnost vykonávají bez nároku na honorář. Díky společnosti Zásilkovna můžeme dárky koordinátorkám posílat zdarma...)

Za Vašich 17 korun tak už můžeme podpořit jednu rodinu po předčasném porodu.
Kolik rodin s námi podpoříte?
Jednu?
🙏 Deset? 😍 Nebo více? 🤩
Kampaň  "Pomozte nám srdcem" vychází z hesla našeho hlavního projektu Mámy pro mámy.
Přidejte se a pomáhejte srdcem s námi i Vy! 💜
Děkujeme!
Vaše Nedoklubko
https://www.nedoklubko.cz/o-nas/
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Když nás odvezla sanitka a 4 měsíce před termínem jsme se ocitli u Apolináře na příjmu. Netušil jsem, co to pro nás může všechno znamenat. Ještě ten den večer jsem z webu Nedoklubka stahoval stručný průvodce pro rodiče. Byla to taková kotva, ujištění, že to může dobře dopadnout. Děkujeme.

Michal
170 Kč

Moc přeji, aby NEDOKLUBKO pomáhalo i nadále alespoň tak, jako mně před rokem, když se nám narodila Natálka 29+5. Tímto moc děkuji za psychickou podporu a přeji jen to nejlepší do dalších let.

Michaela Chodorová

Také jsme si prošli kolečkem JIRP, JIP, rooming. Naštěstí jsme šli domů už za 15 dní a hluboce skláním před rodiči, kteří mají v nemocnici miminka déle. Pro maminky, které čekají, že miminko/miminka budou pod srdcem nosit 40 týdnů a pak se jim narodí dříve, to musi být veliký šok. My máme jednovaječné kluky a tak jsme na to byli připravení. Radovali jsme se, že to kluci vydrželi až do 35+3 s hmotností 1800g a 2200g. O to víc mi bylo líto maminek, které chodily k inkubátoru s pláčem. Byli jsme v FN Plzeň a zaměstnanci na JIRPu byli velmi úžasní a empatičtí. Miminka jsou veliký bojovníčci ♥️ Děkuji ze pomáháte rodinám v tak těžké životní situaci 😊

Petra Šefflová
300 Kč

:)

Filip Hendrych
300 Kč

Přeji hodně zdravíčka a sil bojovníčkům i jejich rodinám ♥

Michaela Benešová
300 Kč

Aby každá maminka věděla, že to zvládne a že vše bude v pořádku ❤

Pavla Kulíková
170 Kč

Jste skvělí.❤️

Radka Hurkova
170 Kč

Také máme nedoklubko. Držíme všem rodinám palečky a posiláme hodne síly.

Lucie Batromyova
300 Kč

V rodině máme bohaté zkušenosti s nedonošenýni miminky do dlaně (830g a 2.050g). Ty chvíle jsou strašně těžké pro celou rodinu, ale hlavně pro rodiče těch maličkých drobečků, kteří mnohdy v inkubátoru bojují o život. Myslím si, že každá (byť sebemenší) pomoc je v těch těžkých chvílích k nezaplacení a vám (Nedoklubku) za to, co děláte, patří obrovský DÍK. Přeji všem maminkám a tatínkům miminek do dlaně, aby jejich příběhy měly vždy šťastný konec a aby jim jejich kulíšci dělali jen radost. :)

Helča Sch.
800 Kč

❤🍀

Jana Peřinová
170 Kč