Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Nedoklubko slaví 17. narozeniny

17 let stojíme při vás! Jsme skoro dospělí! ☺️ Červen je pro Nedoklubko narozeninovým měsícem. Před sedmnácti lety bylo založeno při jednom neonatologickém oddělení a dnes pomáhá v celé zemi. V Nedoklubku věříme, že dokážeme podpořit každou rodinu po předčasném porodu. V České republice se předčasně narodí devět tisíc miminek ročně. Pomozte nám vybrat cílovou částku, která nám pomůže podporovat rodiče miminek do dlaně po celý jeden rok.

vybíráme od 31.5.2019

💜Slavte s námi narozeniny a pomozte nám srdcem 💜

Popřejte Nedoklubku k 17. narozeninám zakoupením dárkového balíčku s důležitými informacemi🎁 určenými k psychické podpoře rodičů po předčasném porodu.
75 224 Kč
vybráno 49 % z 153 000 Kč

zbývá

12 dní

přispělo

246 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podporyPomáháme srdcem. Díky koordinátorkám Nedoklubka a šikovným tvořilkám podporujeme maminky po předčasném porodu v neonatologických centrech symbolickým purpurovým srdíčkem. K němu přidáváme brožurku s léčivým textem klinické psycholožky a Desatero pro rodiče po předčasném porodu. Dále ponožtičky z našeho ponožkového rekordu a nově také "Čepičku na doma". To vše kompletujeme do úhledných dárkových balíčků, ve kterých dostanou rodiče vše pohromadě.
Náklady na výrobu jednoho balíčku činí 17,- Kč. ( Zahrnují zvýhodněnou cenu grafického zpracování a tisku brožurky a letáčků, celofánového sáčku a stužky... Ručně vyráběné dárečky i my získáváme darem od úžasných a zručných tvořilek a ty dále jejich jménem předáváme maminkám. Koordinátorky svou činnost vykonávají bez nároku na honorář. Díky společnosti Zásilkovna můžeme dárky koordinátorkám posílat zdarma...)

Za Vašich 17 korun tak už můžeme podpořit jednu rodinu po předčasném porodu.
Kolik rodin s námi podpoříte?
Jednu?
🙏 Deset? 😍 Nebo více? 🤩
Kampaň  "Pomozte nám srdcem" vychází z hesla našeho hlavního projektu Mámy pro mámy.
Přidejte se a pomáhejte srdcem s námi i Vy! 💜
Děkujeme!
Vaše Nedoklubko
https://www.nedoklubko.cz/o-nas/

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Jste skvělí.❤️
Radka Hurkova
170 Kč
Také máme nedoklubko. Držíme všem rodinám palečky a posiláme hodne síly.
Lucie Batromyova
300 Kč
pamatuji si jak kdyby moje první setkání s Eliškou bylo včera. Byla tak maličká, omotaná hadičkama a v ruce držela fialovou chobotničku. Na světě byla teprve den a už bojovala o svůj život a místo na světě. Dnes po 14 měsících má chobotnička čestné místo v pokojíčku a Nedoklubko v našem srdci. Děkujeme za podporu a sílu v pro nás nejtěžší době.
Lenka, Vojta a Eliška
Lenka Tomanová
1 000 Kč
V rodině máme bohaté zkušenosti s nedonošenýni miminky do dlaně (830g a 2.050g). Ty chvíle jsou strašně těžké pro celou rodinu, ale hlavně pro rodiče těch maličkých drobečků, kteří mnohdy v inkubátoru bojují o život. Myslím si, že každá (byť sebemenší) pomoc je v těch těžkých chvílích k nezaplacení a vám (Nedoklubku) za to, co děláte, patří obrovský DÍK. Přeji všem maminkám a tatínkům miminek do dlaně, aby jejich příběhy měly vždy šťastný konec a aby jim jejich kulíšci dělali jen radost. :)
Helča Sch.
800 Kč
❤🍀
Jana Peřinová
170 Kč
Hodně úspěchů ve vaši práci. Jste skvělý.
Marcela Kulhánková
170 Kč
Děkujeme za podporu po příchodu našeho miminka do dlaně na svět a přejeme do dalších let spoustu příběhů se šťastným koncem.
Lenka Redlichová
170 Kč
Všetko najlepšie k 17. narodeninám!
Darina Vašek Lörincová
170 Kč
Nedoklubko nam v nasi tezke situaci moc pomohlo a podporilo. Mnohokrat dekujeme a drzime palce vsem rodicum, kterym se miminko narodilo predcasne.
Renata Kajtman
❤️❤️❤️💙
Kamila Klímová
170 Kč