Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Nedoklubko slaví 17. narozeniny

17 let stojíme při vás! Jsme skoro dospělí! ☺️ Červen je pro Nedoklubko narozeninovým měsícem. Před sedmnácti lety bylo založeno při jednom neonatologickém oddělení a dnes pomáhá v celé zemi. V Nedoklubku věříme, že dokážeme podpořit každou rodinu po předčasném porodu. V České republice se předčasně narodí devět tisíc miminek ročně. Pomozte nám vybrat cílovou částku, která nám pomůže podporovat rodiče miminek do dlaně po celý jeden rok.

vybíráme od 31.5.2019

💜Slavte s námi narozeniny a pomozte nám srdcem 💜

Popřejte Nedoklubku k 17. narozeninám zakoupením dárkového balíčku s důležitými informacemi🎁 určenými k psychické podpoře rodičů po předčasném porodu.
162 641 Kč
vybráno 106 % z 153 000 Kč

přispělo

380 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!


Pomáháme srdcem. Díky koordinátorkám Nedoklubka a šikovným tvořilkám podporujeme maminky po předčasném porodu v neonatologických centrech symbolickým purpurovým srdíčkem. K němu přidáváme brožurku s léčivým textem klinické psycholožky a Desatero pro rodiče po předčasném porodu. Dále ponožtičky z našeho ponožkového rekordu a nově také "Čepičku na doma". To vše kompletujeme do úhledných dárkových balíčků, ve kterých dostanou rodiče vše pohromadě.
Náklady na výrobu jednoho balíčku činí 17,- Kč. ( Zahrnují zvýhodněnou cenu grafického zpracování a tisku brožurky a letáčků, celofánového sáčku a stužky... Ručně vyráběné dárečky i my získáváme darem od úžasných a zručných tvořilek a ty dále jejich jménem předáváme maminkám. Koordinátorky svou činnost vykonávají bez nároku na honorář. Díky společnosti Zásilkovna můžeme dárky koordinátorkám posílat zdarma...)

Za Vašich 17 korun tak už můžeme podpořit jednu rodinu po předčasném porodu.
Kolik rodin s námi podpoříte?
Jednu?
🙏 Deset? 😍 Nebo více? 🤩
Kampaň  "Pomozte nám srdcem" vychází z hesla našeho hlavního projektu Mámy pro mámy.
Přidejte se a pomáhejte srdcem s námi i Vy! 💜
Děkujeme!
Vaše Nedoklubko
https://www.nedoklubko.cz/o-nas/
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hodně úspěchů ve vaši práci. Jste skvělý.

Marcela Kulhánková
170 Kč

Děkujeme za podporu po příchodu našeho miminka do dlaně na svět a přejeme do dalších let spoustu příběhů se šťastným koncem.

Lenka Redlichová
170 Kč

Všetko najlepšie k 17. narodeninám!

Darina Vašek Lörincová
170 Kč

Nedoklubko nam v nasi tezke situaci moc pomohlo a podporilo. Mnohokrat dekujeme a drzime palce vsem rodicum, kterym se miminko narodilo predcasne.

Renata Kajtman

❤️❤️❤️💙

Kamila Klímová
170 Kč

Ráda daruji malou částku pro nedoklubko. Prožila jsem také strach a bezmoc když jsem stala u inkubátoru svého syna Vojtíška který tam tak bezmocně ležel připojený na přístroje. Velké díky nedoklubku, sestřičkam, doktorům a manželovi za obrovskou podporu. Maminkam a předčasně narozených dětí přeji hlavně zdravíčko a věřte všechno bude v pořádku a zvládnete to.
Barbora a Vojtíšek

Barbora Němec
170 Kč

Dekuji vsem clenum Nedoklubka za to co delate! Delate to skvele...

Pavla Solnicka
170 Kč

Byla jsem na neonatologii ve Fn Plzen s Julinkou 82dni. Začátek byl moc moc moc těžkej. Vše jsme zvládli díky podpoře rodiny, ale největší dík patří dokonalym sestřička, které byli po celou dobu milý, několikrát ochotně odpověděli na moje dotazy,ktere se mnohokrát opakovali. Velmi mě pomohla knížka z Nedoklubka, kde jsem si mohla přečíst spoustu příběhů, a věděla jsem že vtom nejsem sama, a že to zvládneme tak jako to zvládli ostatní, i když mi to přišlo nekonečný. Jsem moc ráda že existuje tak skvěla organizace jako je Nedoklubko! DĚKUJEME

Veronika Šmolikova

Všechno nej..,nej.. Nedoklubku a potažmo všem KULÍŠKUM co jsou a co budou

Božena Dohnalová
1 700 Kč

A láskou darované ❤️

Lucie Pajerová