FELITI club, z.s.


Životní prostředí Zdraví

Feliti kastruje

Tisíce toulavých a opuštěných koček rodí každý rok bezbranná koťata, kterých ročně v České republice umírá na DESETI TISÍCE. Puchýře v tlamičkách, zaživa požírána blechami, plná bříška červů, hlad, zima, pohozené lidskou rukou v poli nebo s hlavičkou v kýblu plném vody. Tak končí životy těch, kterých se teprve nerodily. POMOZTE NÁM TY HRŮZY ZASTAVIT. Jsou lidé, kterým záleží na osudu bezprizorních zvířat a snaží se zabezpečit jejich kvalitní život. Cílem tohoto projektu je kromě osvěty týkající se kastrací toulavých koček zejména hradit poplatky za KASTRACE volně žijících koček a kocourů, kteří se po kastraci vrací zpět do lokality odchytu.

Děkujeme za Vaše dary

Puchýře v tlamičkách, zaživa požírána blechami, plná bříška červů, hlad, zima, pohozené lidskou rukou v poli nebo s hlavičkou v kýblu plném vody. Tak končí životy těch, která se teprve nerodila.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Jsou lidé, kterým záleží na osudu bezprizorních zvířat a snaží se zabezpečit jejich kvalitní život. Cílem tohoto projektu je kromě osvěty týkající se kastrací toulavých koček zejména hradit poplatky za KASTRACE volně žijících koček a kocourů, kteří se po kastraci vrací zpět do lokality odchytu.  

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

30 koček a koťat
1 000 Kč
Kastrace má smysl!
Zdeňka Bydžovská
300 Kč
Děkuji FELITI clubu za poskytnutou pomoc cennou radou i finanční částkou na kastraci opuštěné polodivoké kočky a jejích nechtěných koťat.
Alena Orlíková
... 🐕...
Veronika Novotná
100 Kč
Naděje 💞 🐾💞
Pavla Nováková
100 Kč
Děkuji moc za Vaši práci! HF
Hana Fusková
Dekujeme za vasi skvelou praci!
Karolina Hudson
1 000 Kč
Pro Lilu...
Ondřej Vrána
50 Kč
Sto korun je sice málo,ale lepší něco než nic a chci přispívat pravidelně každý měsíc. Již přispívám: "FOUSKY" Plzeň, "Psí život" Praha,"Zachraň kotě". Vloni na podzim jsem se dozvěděla,že v obci Vejvanov-Pajzov jsou malá koťátka,která se narodila toulavé kočce. Zdržují se u jedné bytovky a občas jim nějaký nájemník hodil kousek jídla,takže jsou zvyklé,že v křoví před bytovkou občas najdou něco k jídlu. Od té doby jezdím kočičky pravidelně krmit. Granule mi dává spolek "Fousky" Plzeň s úžasnou ředitelkou Libuškou Pelikánovou,nejméně jednou týdně dostanou konzervu na přilepšení,ty kupuji za své peníze.Nyní je na programu kastrace. Podařilo se chytit březí kočičku,která dostala jméno Žanetka.Nechala jsem ji občervit a odblešit a zatím se uzdravuje u mě doma. Příští týden je v plánu odchyt. Je tam další březí kočička (sesřička Žanetky). Doufám,že se to povede.Zbylé kočičky jsou asi kocourci,ale i ti půjdou na kastraci k úžasnému panu doktorovi Uzlovi z Rokycan,který spolupracuje se spolkem "Fousky". Za Radnicemi jsou sady,kde žije v jakési boudě pán bez domova. Přestože nemá žádný důchod,jen 4 tisíce hmotnou nouzi,stará se o 10 kočiček.Je to moc hodný pán,kterému pravidelně pomáhám s krmením kočiček. Kdyby někdo chtěl darovat granule nebo konzervy,musel by jet do obce Újezd u Svatého kříže (hned za Radnicemi),u kapličky odbočit a okolo koupaliště jet do sadů,kde se asi po 1km nachází bouda pana Waita,který je známý pod přezdívkou "Kelly".Granule a konzervy také můžete nechat na obecním úřadu,starostka,paní Alena Manková,ráda pomůže.Můžete u ní nechat i finanční dar,který bude předán panu Waitovi. Sama mám doma pět kočiček a minulý týden přibylo malé zatoulané koťátko.Naštěstí už mám všechny kočičky vykastrované.Byla bych moc ráda,kdyby se našli hodní lidé,kteří by přispívali na projekt "Feliti kastruje" nebo na Plzeňský spolek "Fousky",č.účtu 2301022827/2010, var.symbol : 2502. Také můžete přispět na "Zachraň kotě" (najdete na internetu). I pár desetikorun pomůže. Pokud se ve vašem okolí zdržují toulavé kočičky,kontaktujte " Feliti kastruje"Všem lidem,kteří pomohou neskutečně děkuji. I kočičky mají svou duši,cítí bolest,hlad,zimu,ale také lidskou lásku,kterou bohatě oplácí. Ještě jednou děkuji.Hanka
100 Kč
Malý příspěvek na kastrace
Monika Langmannová
300 Kč