FELITI club, z.s.


Zdraví Životní prostředí

Feliti kastruje

Tisíce toulavých a opuštěných koček rodí každý rok bezbranná koťata, kterých ročně v České republice umírá na DESETI TISÍCE. Puchýře v tlamičkách, zaživa požírána blechami, plná bříška červů, hlad, zima, pohozené lidskou rukou v poli nebo s hlavičkou v kýblu plném vody. Tak končí životy těch, kterých se teprve nerodily. POMOZTE NÁM TY HRŮZY ZASTAVIT. Jsou lidé, kterým záleží na osudu bezprizorních zvířat a snaží se zabezpečit jejich kvalitní život. Cílem tohoto projektu je kromě osvěty týkající se kastrací toulavých koček zejména hradit poplatky za KASTRACE volně žijících koček a kocourů, kteří se po kastraci vrací zpět do lokality odchytu.

Děkujeme za Vaše dary

Puchýře v tlamičkách, zaživa požírána blechami, plná bříška červů, hlad, zima, pohozené lidskou rukou v poli nebo s hlavičkou v kýblu plném vody. Tak končí životy těch, která se teprve nerodila.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsou lidé, kterým záleží na osudu bezprizorních zvířat a snaží se zabezpečit jejich kvalitní život. Cílem tohoto projektu je kromě osvěty týkající se kastrací toulavých koček zejména hradit poplatky za KASTRACE volně žijících koček a kocourů, kteří se po kastraci vrací zpět do lokality odchytu.  

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Moc si vážím všech, kteří věnují svůj čas opuštěným zvířatům. Sami máme dva nalezence doma a denně jsme šťastní, že jsou s námi.

Jitka Doležalová

Je to smutné, snad i maličká pomoc, po troškách, když dá více lidí má smysl.

Jitka Doležalová

Vychválila vás paní starající se o kočky na našem sídlišti :)

ONDREJ DOBIAS
2 000 Kč

Dobrý den, máte můj obdiv za to, co pro ta nešťastná zvířátka děláte.

Petra Hrubá
200 Kč

Pro kočičky za knížky :)

Marta Hálová
1 000 Kč

Díky za Vaši práci, ať se daří!

Zuzana Bukovská

Pro kočičky za knížky :)

Marta Hálová
1 000 Kč

Pro kočičky za knížky :)

Marta Hálová
1 000 Kč

Vaše organizace FELITI je skvělá práce. Moc mě hřeje na srdíčku to, že se i najdou lidé, kterým není lhostejný život toulavých ťapek. Já kočičky (zvířátka celkově) miluji a vždy když budu moct, tak jakkoli pomůžu. Pro zvířátka všechno :)

Renáta Mikesková
200 Kč

Moc se mi líbí vaše organizace ❤️..

Kateřina Šramelová