CZ / EN

WOMEN FOR WOMEN, o. p. s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

OBĚDY PRO DĚTI

Přispějte na transparentní účet projektu OBĚDY PRO DĚTI a pomůžete konkrétnímu dítěti obědvat ve školní jídelně s ostatními. Finanční prostředky jsou z transparentního účtu projektu směřovány v 100% na úhradu školních obědů potřebných dětí. Pro vaši představu, průměrně pořídíme jeden školní oběd za 25,- Kč, tzn. náklady na jeden měsíc jsou 500,- Kč a žák obědvá za částku 5 000,- Kč po celý školní rok. Naším partnerem jsou školy.

vybíráme od 11.4.2018

Umožněte dětem obědvat ve školních jídelnách s ostatními

34 658 Kč

přispělo

36 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Cílem projektu OBĚDY PRO DĚTI je pomoci dětem, které se ocitly v takové životní situaci, kdy si jejich rodiče nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Dětem, jejichž situace je dlouhodobá, které nemají vidinu zlepšení situace, a pro které mohou být obědy ve školní jídelně mnohdy jediným, pravidelným teplým jídlem, ač se rodiče tuto situaci snaží řešit. 

Naším partnerem jsou v tomto projektu základní školy, popř. školní jídelny, které jsou samostatné příspěvkové organizace. Zásadně neposkytujeme finanční příspěvek přímo rodinám dětí. 

Pomoc je poskytována přímo prostřednictvím základních škol na základě darovací smlouvy tak, aby se obědy dostaly opravdu k dětem, nezkomplikovalo to ještě více situaci jejich rodičů a pomoc nemohla být zneužita. 
http://www.obedyprodeti.cz/ 


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.