Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče

Život se má žít až do konce

Snažíme se, aby byl život snesitelný a smysluplný i v posledních chvílích. Bez vás bychom to nedokázali. Splňte spolu s námi přání těžce nemocným lidem zemřít v klidu, důstojně a v blízkosti své rodiny. Vážíme si každého daru a projevené důvěry.

Podpořte Domácí hospic Cesta domů

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Zajišťujeme, aby děti a dospělí umírající v domácím prostředí měli dostupnou zdravotní péči a další potřebné služby. Každému, kdo se na nás obrátí, poskytneme informace potřebné k péči o nevyléčitelně nemocného. Na území hl. m. Prahy provozujeme už 20 let domácí hospic. Našim pacientům poskytujeme zdravotní služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu a jejich blízkým podporu v každodenní péči.

Umožňujeme, aby člověk v posledních dnech a týdnech života mohl dožít důstojně, mít čas na své nejbližší, na rozloučení a mohl být doma, v prostředí, které má rád.

Můžete nám v tom pomoci. Bez individuálních i firemních dárců bychom se neobešli. Děkujeme!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (11)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Všem ještě jednou díky za výbornou péči - Srdečně zdravím R.Růžičková

Renata Růžičková
5 000 Kč

Dobrý den,
jménem své maminky a svým Vám zpětně děkujeme za pomoc a podporu, které jste nám poskytli. Vaší práce si velmi vážíme a oceňujeme její důležitost, proto jsme se rozhodli Vám poslat dar, abyste mohli pomáhat i nadále.

S úctou
Marie a Milan Kašparovi

Milan Kašpar
20 000 Kč

Vážená paní ředitelko,
přijměte, prosím, tento peněžní dar jako výraz poděkování za mého zemřelého manžela a výraz obrovské úcty k velmi záslužné práci Vaší i Vašich kolegů. Byli jste celé naší rodině oporou. Přeji všem, kdo jsou v podobné situaci, aby se jim dostalo stejné péče, podpory a pomoci. V hluboké a upřímné úctě Jana Bobošíková s dcerami.

Jana Bobošíková
50 000 Kč

Ještě jednou moc děkuji za Vaši úžasnou pomoc při péči o mého manžela Jiřího Vožeha, který i díky Vám mohl být s námi až do konce. Jste úžasní lidé, všichni, se kterými jsme byli v kontaktu. Vaše práce je neskutečným přínosem a já Vám za ni moc děkuji. Michaela Vožehová

Michaela Vožehová
5 000 Kč

Cesta domů pomohla mé rodině s péčí o mojí maminku. Díky nim jsme měli mamku až do poslední chvíle doma. Tak, jak si to přála. Bylo to neskutečně těžké, ale díky všem z Cesty domů jsme to zvládli. Byli tu pro maminku i pro celou rodinu v nejtěžších chvílích a i po jejím odchodu jsme byli nějaký čas v kontaktu.

Tereza Šebestová

Děkujeme

Zdeňka Papáčková
5 000 Kč

Dar je jen drobné poděkování a ocenění za poskytnutou službu. Díky vám jsme situaci odchodu zvládli. Snad budou mít i další rodiny tuto možnost. Díky!

Lada Mezgerová
5 000 Kč

Dobrý den,

moje paní, zemřela právě před rokem. Děkuji moc za veškerou podporu, kterou jsem tenkrát od pracovníků Cesty domů dostával. Prosím, vyřiďte mé poděkování zejména paní Pičmanové a MUDr. Menčíkové. Vaše práce má určitě smysl.

S přátelským pozdravem, Václav Čadek

Václav Čadek
10 000 Kč

Děkuji za vše co děláte. Má zkušenost se všemi pracovníky byla úžasná!!!!

Alena Bláhová
1 000 Kč

Mnohokrát děkujeme za vaši hodnotnou práci.

Sandra Lehejčková
1 000 Kč