CZ / EN

Centrum LOCIKA, z.ú.


Lidská práva Děti, mládež, rodina

POMOC PRO DĚTI ZAŽÍVAJÍCÍ DOMÁCÍ NÁSILÍ

Chceme, aby všechny děti v České republice vyrůstaly v rodinách bez násilí. Pomáháme dětem a jejich rodičům žít život bez násilí a posilovat zdravé vztahy v rodině.

vybíráme od 22.8.2017

Podporuji Dětství bez násilí

Pomozte spolu s námi dětem, které zažily domácí násilí obnovit pocit bezpečí a zdravé vztahy v rodině.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Děti, které zažívají domácí násilí, nemají stejné dětství jako ostatní děti.
Místo bezpečí doma mají strach a obavy o zdraví a život svůj i svých blízkých. Často se cítí zodpovědné za násilí mezi rodiči a jejich přání a sny mají s dětským světem máloco společného. Situaci v rodině nemohou samy změnit, k tomu potřebují  citlivou a dlouhodobou pomoc. A právě proto vzniklo Centrum LOCIKA.

Přispějte na nové příběhy bez násilí.

DĚKUJEME!Centrum LOCIKA je první specializované centrum pro děti zažívající domácí násilí v ČR. Na situaci v rodině se díváme očima dítěte, proto i pro terapii volíme metody blízké dětem. Pro dítě je přirozeným vyjadřovacím prostředkem hra (u dospělého slova), proto i terapeutická práce s dětmi v centru LOCIKA je založená na technikách typu práce s keramickou hlínou, malování (artetertapie) a hra na písku (sandplaying).

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (9)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Dětství přece má být šťastné...

Kiki
1 000 Kč

Díky za Vaši práci!

Aylani

Miriam

Josef Šplíchal
1 000 Kč

Všechno nejlepší PARTY49!

Mára
2 000 Kč

Dobrý den, posíláme finanční příspěvek na podporu činnosti z benefičního koncertu a sbírky při bohoslužbě, které pořádal Sbor Jednoty bratrské ochranovského seniorátu ČCE v Rovensku pod Troskami ve spolupráci s Lazariánskou pomocnou službou a Vojenským a špitálním řádem sv. Lazara Jeruzalémského.

Lukáš M. Vytlačil

Přeji vše dobré a hodně dětských úsměvů🍀🙂

Dárce
500 Kč

Pomáhat dětem má smysl

Roman Mareček
300 Kč

Dobrý den. Posílám pár penízků, které jsem vybrala prodejem placek mého instagramu domeček pro opuštěné řepínky. Řepínci jsou na sebe vždycky moc hodní a moc by si přáli, aby na sebe byli hodní i všichni ostatní. Pokud toto někdo čte, můžete se podívat na můj instagram domeček pro opuštěné řepínky https://www.instagram.com/domecek_pro_opustene_repinky/
řep řep :)

Aneta Fajová
830 Kč

Dobrý den, Aneto,

děkujeme za krásnou částku a dar pro děti z Centra LOCIKA. Moc si Vaší pomoci vážíme a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

Krásný den,
Aneta Bdínková

Centrum LOCIKA, z.ú.

Lucie Leitmanová
500 Kč

Děkuji za to, co děláte.

Alena