Centrum LOCIKA: Dárcovská výzva pro projekt POMOC PRO DĚTI ZAŽÍVAJÍCÍ DOMÁCÍ NÁSILÍ

Tohle je Elišky vánoční přání

vybíráme od 3.12.2018
12 800 Kč
vybráno 43 % z 30 000 Kč

přispělo

14 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Co byste řekli svému dítěti, kdyby se Vás zeptalo, co je to domácí násilí? Proč se rodiče nemají rádi a proč někdy dokonce ubližují i dětem? Není to vůbec snadné, že?
Jedenáctiletá Eliška se nás také zeptala a  moc by si přála, aby všechny děti měly doma na Vánoce klid a pohodu. Pomůžete Elišce její přání splnit? Tam, kde se domácí násilí odehrává, děti často cítí strach a obavy. Proto chodí k nám a my pomáháme nejen jim, ale i jejich rodičům.


Přispějte, třeba i drobným darem, na obnovu pocitu bezpečí a dětství bez násilí v mnoha rodinách.  Částka 30.000 Kč pomůže zajistit roční terapeutickou péči pro jednoho malého klienta, darujte tyto Vánoce někomu malému to nejcennější - šťastné dětství. 

Děkujeme, 
Centrum LOCIKA

DĚKUJEME

Díky Vám a štědrosti ostatních dárců se podařilo shromáždit celkem 14 dárků v celkové výši 12 800 korun. Moc Vám za to děkujeme.

I když se nám nepovedlo získat celou částku, Váš finanční dar využijeme na pomoc dětem, které se potýkají s násilím v rodině a potřebují naši pomoc. Minulý rok bylo těchto dětí v našem centru více než 200

S přáním klidného roku
Tým Centra LOCIKA

Děti přicházejí do Centra LOCIKA s nadějí, že se vše v dobré obrátí. Že jim pomůžeme. Naděje v dětských očích je pro nás velkým závazkem. Děkujeme, že svými prostředky těmto dětem pomáháte plnit jejich největší sen na bezpečný domov. 
Přejeme Vám všem štědrým dárcům krásnou třetí adventní neděli.

Přejeme Vám všem štědrým dárcům krásnou druhou adventní neděli. Máme obrovskou radost, že necelý týden po vyhlášení výzvy, už máme více jak třetinu částky vybranou. Jste skvělí! Posíláme jako poděkování dva dobré vánoční skřítky!

Založení výzvy

Centrum LOCIKA, z.ú.
Chceme, aby všechny děti v České republice vyrůstaly v rodinách bez násilí. Pomáháme dětem a jejich rodičům žít život bez násilí a posilovat zdravé vztahy v rodině.
Děti, které zažívají domácí násilí, nemají stejné dětství jako ostatní děti.
Místo bezpečí doma mají strach a obavy o zdraví a život svůj i svých blízkých. Často se cítí zodpovědné za násilí mezi rodiči a jejich přání a sny mají s dětským světem máloco společného. Situaci v rodině nemohou samy změnit, k tomu potřebují  citlivou a dlouhodobou pomoc. A právě proto vzniklo Centrum LOCIKA.

Přispějte na nové příběhy bez násilí.

DĚKUJEME!Centrum LOCIKA je první specializované centrum pro děti zažívající domácí násilí v ČR. Na situaci v rodině se díváme očima dítěte, proto i pro terapii volíme metody blízké dětem. Pro dítě je přirozeným vyjadřovacím prostředkem hra (u dospělého slova), proto i terapeutická práce s dětmi v centru LOCIKA je založená na technikách typu práce s keramickou hlínou, malování (artetertapie) a hra na písku (sandplaying).

Přeji všem dětem, aby nemuseli zažívat v rodině žádné utrpení ze strany rodičů. A pokud tomu tak je, tak jim přeji, aby vždy byl někdo, kdo se do nich bude umět vcítit a udělal vše proto, aby celá rodina mohla žít spolu s láskou . Monika
Monika Slížová
200 Kč
Eva Faustusová
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Centrum LOCIKA, z.ú., projekt: POMOC PRO DĚTI ZAŽÍVAJÍCÍ DOMÁCÍ NÁSILÍ