Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Každých 2500 korun znamená jeden den péče a pomoci. Děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma.JAK KONKRÉTNĚ POMÁHÁME?

Panu J. v loňském roce zemřela jeho žena. Ve svých 93 letech pro něj bylo velmi náročné zajišťovat sám všechny praktické záležitosti spojené se ztrátou životního partnera. Pana J. naše koordinátorka doprovodila do pohřební služby, poté s ním byla vyzvednout urnu, zajistili společně nový občanský průkaz. Dále ho doprovodila na Správu sociálního zabezpečení, kde společně zažádali o vdovecký důchod. Také ho provázela celým procesem řešení pozůstalosti u notářky. Poté společně rušili účet zesnulé manželky a převáděli platby, které odcházely z účtu manželky na účet pana J. Po celou dobu, kromě praktického zařizování, vedli hovory o zesnulé manželce, které panu J. pomáhaly celou situaci překonat.

Naše koordinátorka s panem J. strávila celkem 30 hodin a v kontaktu jsou i nadále.


Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 2500 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.
 
 
Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pomáhat je potřeba.

Kateřina Beranová
3 000 Kč

Děkuji za Vaši práci.

Dárce
500 Kč

sami si někdy neuvědomujeme, jaké máme štěstí, a zrovna o Vánocích je důležité přispět na lidi, kteří takové štěstí třeba nemají, co nám to udělá? přispějte také :-)

Tereza Rejzková
300 Kč

Šťastné a veselé Vianoce. :)

Barbora Matejová
500 Kč

Mezinárodní den štědrosti -> kéž máte Zdraví, radosti, lásky, i smíchu dosytosti :-) ♥

Štěpán Prokop
1 000 Kč

Naše třída Mořeplavců vytvořila kroniku dětí za školní rok 2020/2021 a peníze, které se vybraly Vám ráda touto cestou věnuje. Vaše nadace byla vybrána dětmi ve věku 3- 5 let z mateřské školky Lvíčata. Všichni Vám přejí hodně štěstí.

UZMŠ Lvíčata UZMŠ Lvíčata
7 600 Kč

Sama mám doma maminku přes 9 let po mrtvici (99 let). Je na tom již hodně špatně, ale má štěstí, že se o ni prozatím můžeme postarat. I když se zhoršujícím se stavem a klesající schopností spolupracovat je otázka, jak dlouho to ještě půjde. Ale je spousta těch, kteří tuto možnost nemají. Snad tedy alespoň malý pravidelný příspěvek pomůže někomu situaci ulehčit.

Jana Pichrtova
300 Kč

Díky všem, kteří pomáhají ♥

Helena Hytková
300 Kč

<3

Anna Eislerová

Ať se daří seniorům i nadaci. :)

Renča a Peťa
2 000 Kč