Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Každých 2500 korun znamená jeden den péče a pomoci. Děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma.JAK KONKRÉTNĚ POMÁHÁME?

Panu J. v loňském roce zemřela jeho žena. Ve svých 93 letech pro něj bylo velmi náročné zajišťovat sám všechny praktické záležitosti spojené se ztrátou životního partnera. Pana J. naše koordinátorka doprovodila do pohřební služby, poté s ním byla vyzvednout urnu, zajistili společně nový občanský průkaz. Dále ho doprovodila na Správu sociálního zabezpečení, kde společně zažádali o vdovecký důchod. Také ho provázela celým procesem řešení pozůstalosti u notářky. Poté společně rušili účet zesnulé manželky a převáděli platby, které odcházely z účtu manželky na účet pana J. Po celou dobu, kromě praktického zařizování, vedli hovory o zesnulé manželce, které panu J. pomáhaly celou situaci překonat.

Naše koordinátorka s panem J. strávila celkem 30 hodin a v kontaktu jsou i nadále.


Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 2500 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.
 
 
Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Doufáme, že naše malá pomoc udělá někomu nemalou radost :)

Manželé Mintělovi
500 Kč

„Mládež dneška by měla občas uvážit, že bude stářím zítřka.“

Veronika Bečvářová
300 Kč

Hezké vánoční svátky :-)!!!

Kristýna
3 000 Kč

Na stáří se nějak v naší společnosti zapomíná a přitom většinu z nás čeká. Nikdo nemůžeme říct, že se nás neduhy stáří nedotkou, protože alzheimer, stařecká demence, parkinson a jiné, si prostě vybírají napříč společnostní, bez rozdílu. Zažila jsem to s babičkami, a kdo si to neprožil, neuvěří. Díky za Vaši práci.

Helena Štěpánková
500 Kč

Jsem ráda, že existují takové projekty. Moc ráda jsem přispěla. Musíme si pomáhat!

Lucie Kremličková

Krásná nadace pro krásné lidi.

Vladimír Roček
200 Kč

I v roce 2019 budu pravidelným dárcem. Vážím si práce celé nadace a držím Vám moc palce!
PS: děkuji, že jsem mohla být před rokem součástí Vaší kampaně

Kateřina Vránová

Vše nejlepší všem seniorům v Novém roce

Renata Todorovová
200 Kč

Velice si vážím každého člověka, který se věnuje péči o seniory. Darujte, proto, čas nebo finance..., má to smysl. Jednou budeme všichni staří.

Marie Hudečková
300 Kč

Děkuji, že se věnujete něčemu, co má velký smysl, a je pro společnost moc důležité.

Patrik Borkovec