Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Moc vám děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Na stáří se nějak v naší společnosti zapomíná a přitom většinu z nás čeká. Nikdo nemůžeme říct, že se nás neduhy stáří nedotkou, protože alzheimer, stařecká demence, parkinson a jiné, si prostě vybírají napříč společnostní, bez rozdílu. Zažila jsem to s babičkami, a kdo si to neprožil, neuvěří. Díky za Vaši práci.
Helena Štěpánková
500 Kč
Jsem ráda, že existují takové projekty. Moc ráda jsem přispěla. Musíme si pomáhat!
Lucie Kremličková
Krásná nadace pro krásné lidi.
Vladimír Roček
200 Kč
I v roce 2019 budu pravidelným dárcem. Vážím si práce celé nadace a držím Vám moc palce!
PS: děkuji, že jsem mohla být před rokem součástí Vaší kampaně
Vše nejlepší všem seniorům v Novém roce
Renata Todorovová
200 Kč
Velice si vážím každého člověka, který se věnuje péči o seniory. Darujte, proto, čas nebo finance..., má to smysl. Jednou budeme všichni staří.
Marie Hudečková
300 Kč
Děkuji, že se věnujete něčemu, co má velký smysl, a je pro společnost moc důležité.
Patrik Borkovec
Ježíšek z Jablonce přeje z celého srdce vše krásné pevné zdraví a moře lásky věnujte si to nejvzácnější svůj drahocenný čas,energii a neodolatelný úsměv na tváři🤗🙌❤️ právě dnes jsem se rozhodl pravidelně podpořit úžasnou NADACI KRÁSA POMOCI a je mi ctí být součástí tohoto se mnou rezonujícího projektu pomáhat tam,kde je to velmi potřebné🙏🍀 děkuji za umožnění a s láskou v srdci Vás všechny zdravím a objimám😘
Dušan Hajátko
150 Kč
Ať ti zranitelní, mají svůj štít....
Kateřina Nováková
300 Kč
Moje babička žila dlouhou dobu v domově pro seniory, kvůli tomu že nemohla chodit to ani jinak nešlo. Přesto jsem moc rád, když vidím že staří lidé žijí ve svém domácím prostředí na které jsou sami zvyklí.
Jaroslav Beran