Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Moc vám děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Sama mám 90-ti letou babičku a právě na ní vidím jak nesmírně důležitá je pomoc jak fyzická, tak psychická. Postupně se do “dětských” let, do minulosti, kde byla bez bolesti ..... vidím jak pookřeje, když vypráví příběhy svého života ☀️. Děkuji i za ní, že se na seniory nezapomíná, zaslouží si naši pozornost a péči.

Simona Fiedlerova
888 Kč

Díky za pěknou dnešní akci. Držím palce, ať se daří!

Adela Havlová
300 Kč

:)

Martin Cedidla
250 Kč

Dobrý den, přeji mnoho zdaru ve vašem úsilí . Podzim života by měl být také krásný :-)
S pozdravem PN

Petr Nitsche
500 Kč

Dobrý skutek musí být oceněn dobrým skutkem ❤️

Lucie Škardová
150 Kč

#Dobroden

Alena Coufalová
272 Kč

Moje babička trpí Alzheimerovou chorobou a již potřebuje 24 hodinovou péči, staráme se o ni doma a s péčí nám pomáhá terénní ošetřovatelská služba, bez které by to bylo velmi složité a náročné. Vím, že spoustu lidí si tyto služby nemůže dovolit a proto jsem se rozhodla pomoci. Vážím si toho, že tahle organizace existuje protože taková pomoc je v dnešní době velmi potřebná.

Jana Laštovičková

Krásný den!

Andy

Ráda bych pomohla více, ale jelikož můj příjem nyní v souvislosti s těhotenstvím výrazně poklesne, zapojuji se alespoň takto. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů.

Fil

Doufáme, že naše malá pomoc udělá někomu nemalou radost :)

Manželé Mintělovi
500 Kč