Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Moc vám děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Ať ti zranitelní, mají svůj štít....
Kateřina Nováková
300 Kč
Moje babička žila dlouhou dobu v domově pro seniory, kvůli tomu že nemohla chodit to ani jinak nešlo. Přesto jsem moc rád, když vidím že staří lidé žijí ve svém domácím prostředí na které jsou sami zvyklí.
Jaroslav Beran
:-) :-) :-)
Alena Šidáková
300 Kč
Tak nějak cítím,že podporovat tuto organizaci je velmi důležité!
Je mi ctí ,že se mohu takto podílet a přispívat seniorům,kteří naši pomoc opravdu potřebují .
Petra Slezáková
Charitativních organizací věnující se opuštěným dětem a zvířátkům je spousta, ale senioři mají málo pozornosti. Všichni jednou zestárneme a člověk nikdy neví, jestli i jemu osud nepřihraje na stáří samotu.

O své vlastní prarodiče se snažím starat a projevovat svůj zájem o ně pravidelnými návštěvami, ale ostatní to štěstí mít nemusí.

Tohle má smysl!
Barbora Vršínská
300 Kč
Ráno jsem v obchodě na zemi našla 500,- . Přede mnou platila starší paní a nevím jestli vypadla jí nebo ne, ale snažila jsem se paní doběhnout,ale bohužel jsem to nestihla. Takže penízky posílám dál a nepochybuji, že najdou dobré uplatnění.
Mějte krásný den!
Eva Kacálková
500 Kč
Sleduji pořad s Taťánou MOJE MÍSTA. O nadaci KRÁSA POMOCI vím delší dobu, ale dnes jsem se rozhodla začít pravidelně přispívat. Jedním z důvodů je i ta skutečnost, že jsem sama, nemám děti, a některou z pomocí budu třeba někdy sama potřebovat... Přeji celému kolektivu hodně sil, elánu a sponzorů!!!
100 Kč
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Jitka Hoskova
300 Kč
Stáří nemine nikoho z nás....a tak doufám, že budeme mít šanci zestárnout důstojně...Nadace dělá super práci..díky za to:-)
Simona
Děkuji, že to děláte!!
Lenka Klapalová