Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Moc vám děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Snad penize pomohou potrebnym;-)
500 Kč
Vse nej :-)
Lucie Pechova
2 000 Kč
Děkuji,že se staráte o naše seniory.
Sylvie Truhlantová
1 000 Kč
Doufáme, že náš skromný dar pomůže a ulehčí život seniorům, kteří si pomoc zaslouží. Veronika a Marek Kadlecovi
Marek Kadlec
2 000 Kč
Nikdy jsem žádné organizaci peníze neposlala. Až vám. Protože věřím, že pomáhat starším lidem má smysl.
Lenka Dohnalová
500 Kč
Dekujeme!
Michaela Pásztorová
4 000 Kč
Hodně zdraví v novém roce.
Dana Blažková
2 500 Kč
Taková pomoc má skutečně smysl. A jsem ráda, že Táňa jako jedna z mála myslí na dříve narozené, naše prarodiče a rodiče, což snad nikoho z veřejně známých osobností, které se zabývají obecně prospěšnou činností a charitou, nenapadlo. Na nemocné děti a pejsky se vybírá častěji. Netvrdím, že to není chvályhodné nebo nepotřebné, ovšem lidé si zaslouží důstojný podzim života, radost a pomoc, a proto je to tak důležité. Hodně zdaru, více přispěvatelů a dobrovolníků a celkově ohleduplnější a laskavější svět. :-)
Dárce
Přeji všem krásné Vánoce a děkuji, že pomáháte! :-)
Barbora Tesařová
300 Kč
Děkuji za nápad pomoci seniorům....vždyť právě babička a dědeček jsou pro mnoho z nás tou silou, vzorem, podporou...pro mě je to spojení s pohádkami i různými příběhy z mládí a “starých časů”, písničkami, vůní čerstvých kremrolí, rukou co pohladí, utěší, co má čas nás vyslechnout, i důkazem toho, že naše “bolístky” čase přebolí a člověk “vydrží” mnohé.....a postupem času i snahou vše dobré jim oplatit, starat se, snažit se jim zajistit důstojné staří, a to právě nejlépe doma, tam kde jsou zvyklí, i když je to těžké a někdy se bojuje až s “draky”.....ale vím, že se to dá, jen chce vydržet, nebát se a dělat to s láskou!:)
Eva Arnoldová