Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 600 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (20)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

#Dobroden

Eliška Žumárová
116 Kč

Přejeme mnoho úspěchů a šťastné klienty. Lékárna a OCN IKEM

Iva Míšková

❤️

Zuzana Řepová
1 500 Kč

:)

Veronika Paxová
450 Kč

S láskou.

Petra Ošmerová
300 Kč

Doufám že i takto malý dar pomůže seniorům k lepšímu životu,protože si určitě zaslouží úctu a lepší život.

Dana Bednářová
150 Kč

Zdraví, klid, mír Vám i Vašim klientům.

Dana B.
2 000 Kč

Snad tento malý paprsek pomůže prozářit velkou tmu

Ondřej Tobišek
1 000 Kč

Je vizitkou společnosti, jak se chová ke svým seniorům. K těm, kteří dnes již nejsou v produktivním věku, ale kteří svoji prací a bojem tvořili svět pro nás mladší..

Jitka R

:)...

David Buriánek
1 000 Kč