Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (14)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Snad to alespoň někomu malinko pomůže :-)...
Je to krásný projekt a doufám, že pomůže co nejvíce seniorům!!!

Irena Staňková
1 000 Kč

Ráda jsem přispěla na dobrou věc.

Markéta Hesková
500 Kč

Když můžu pomůžu i když to není suma závratná. Snad udělá někomu alespoň malou radost.
Hezké Vánoce

Jana Holoubková
1 000 Kč

Krásné svátky a do Nového roku hlavně pevné zdraví a optimismus do žil. S láskou Stella

Stella
3 000 Kč

Rád jsem přispěl malou částkou na dobrou věc.

Daniel Jagger
300 Kč

Být nápomocen k zajištění důstojnějších podmínek našim seniorům je pocit k nezaplacení. Vážím si vaší nadace proto co, jak a proč to dělá.

Michal Kosnar
500 Kč

Jsem ráda že mužů pomoci všichni budeme jednou stáří a měli bychom si pomáhat jak jen to půjde

Marketa Ondrášková
200 Kč

Našla jsem tyto peníze na chodníku, někdo jiný by si je vzal a nechal, ale já jsem si řekla, že i když je to málo vám se budou hodit více.

Lenka Pechtorová
100 Kč