Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pierra jsme nestihli tak aspoň symbolicky

Stepan
10 000 Kč

Zdravim vsechny v Nadaci Krasa pomoci. Skvela prace, moc rada finacne pomuzu, jak jen budu moci.

Veronika Esslrova
2 000 Kč

Děkuji za váš skvělý projekt, moc fandím a držím pěsti ! Přesně jak jste Taťáno řekla, jsme vděční našim rodičům, babičkám i prababičkám za to , že jsme. Přeji hodně úspěchů a dárců.

Vlaďka Zemanová
1 000 Kč

diky za tuto nadaci :-)

Pavla Hrbková

Z srdce díky za vaši aktivitu, za to, že nám ostatním připomínáte, na koho zapomínáme. Moc vám fandím, Radka

Radka Třeštíková
5 000 Kč

<3 Dobroden

Lenka Halašková
700 Kč

Pro Kelišovou :-*

Nikol Klevcovova
1 000 Kč

Vše nejlepší do nového roku!

Pavla Nováková
5 000 Kč

Seminaria, s.r.o.

Petr Poledňák
25 000 Kč

Díky za vaši péči o ty,na ktere mnoho lidi zapomíná....

Karolína Venclová