Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (20)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Je vizitkou společnosti, jak se chová ke svým seniorům. K těm, kteří dnes již nejsou v produktivním věku, ale kteří svoji prací a bojem tvořili svět pro nás mladší..

Jitka R

:)...

David Buriánek
1 000 Kč

Příspěvek 6.000,- Kč je výtěžek z doborvolného vstupného rodičů na Vánoční nadílce pro děti z Mateřské školy Kralice na Hané. Ze tří nadací byla vylosována nadace Krása pomoci. která se stará o seniory. Děti byly poučeny o záměru nadace - pomoc dědečkům a babičkám ve stáří.
S pozdravem PaedDr. Libuše Vrbová, ředitelka

Libuše Vrbová
6 000 Kč

V autobusu č.82 DpmB se potkalo několik lidiček a vniklo mezi nimi
krásné přátelství,které trvá od roku 2005.Je nás 16 a scházíme se pravidelně,slavíme velikonoce,MDŽ,vánoce aj.a pomáháme si.O vánočním
setkání jsme udělali dražbu dárečků a částku,kterou jsme vybrali posíláme
Vám. Alena Štěpánová

Alena Štěpánová
3 000 Kč

Krásný projekt!

Dárce

Pro dobrou věc

Jana Sigmundová

:)

Veronika Paxová
200 Kč

Pierra jsme nestihli tak aspoň symbolicky

Stepan
10 000 Kč

Zdravim vsechny v Nadaci Krasa pomoci. Skvela prace, moc rada finacne pomuzu, jak jen budu moci.

Veronika Esslerova
2 000 Kč

Děkuji za váš skvělý projekt, moc fandím a držím pěsti ! Přesně jak jste Taťáno řekla, jsme vděční našim rodičům, babičkám i prababičkám za to , že jsme. Přeji hodně úspěchů a dárců.

Vlaďka Zemanová
1 000 Kč