Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Mějte se krásně a všem přeji hlavně hodně zdraví. S pozdravem Tom

Tomáš Chromík
150 Kč

Doufáme ze i tato malá částka muže pomoci ❤️

Veronika a Jakub Cirokovi
450 Kč

Siice byl dobroden vcera, ale stari lide potrebuji nasi pomoc kazdy den...

Dárce

Dobroden...

Adéla Senetová
1 473 Kč

#dobroden

Michaela Komárková
500 Kč

#Dobroden

Eliška Žumárová
116 Kč

Přejeme mnoho úspěchů a šťastné klienty. Lékárna a OCN IKEM

Iva Míšková

❤️

Zuzana Řepová
1 500 Kč

:)

Veronika Paxová
450 Kč

S láskou.

Petra Ošmerová
300 Kč