Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (20)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Preji vsem krasne svatky!

Veronika Esslerova

Prosím o zobrazení na stránce přispěvovatelů jako PENNY Market ČR,
a darovační smlouvu prosím vystavit na firmu:
Hullabaloo s.r.o., IIČO:28193148, Dělnická 948/67a, Praha 7, 170 00 , kontaktní osoba v případě potřeby viz vyplněný formulář

Simona Holinka

My holky,co se náhodou potkaly v autobusu č.82 v Brně a vytvořilo se
mezi námi velké přátelství,my holky které už brzy všechny budou seniorky,
na vánočním večírku jsme udělaly aukci a výtěžek posíláme zase Vám
a děkujeme za to co pro seniory děláte.S láskou holky z 82.

Alena Štěpánová
2 500 Kč

Příspěvek z charitativní lekce jógy od joginek ze StudioSvětloVšem ve Veleni 🙏❤️

Kateřina Strnadová
2 500 Kč

Výtěžek z dobročinného prodeje vánočních věnců na CEITEC Masarykova univerzita. Zaměstnanci si sami vybrali, pro jakou nadaci chtějí vybrané peníze věnovat.
Děkujeme za to, co děláte!

CEITEC MU
5 000 Kč

Když můžeš pomoci, není co řešit.

Robinson
200 Kč

Pomáhat je důležité

Jakub Ortinský
5 000 Kč

Svatební dar pro Míšu od Honzy a Patrika :)

Jan Štěpánek
1 000 Kč

Svatební dar pro Míšu a Petra - Korunka za každý den od prvního polibku až do prvního novomanželského políbení. Jsme rádi, že jste se vzali a jsme neskutečně pyšní, že známe lidi jako vy, kteří i v den vlastní svatby myslí více na ty, kteří potřebují pomoc, než na sebe.

Pávkovi
3 217 Kč

Nikdo by neměl být sám.
Svatební dar dvěma idealistům, kteří se rozhodli od 04.10.2019 stárnout pod společným příjmením. Pro Míšu a Petra. Pro důstojné stáří.

Lenka Slatinská
2 000 Kč