Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (11)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

❤️

Zuzana Řepová
1 500 Kč

:)

Veronika Paxová
450 Kč

S láskou.

Petra Ošmerová
300 Kč

Doufám že i takto malý dar pomůže seniorům k lepšímu životu,protože si určitě zaslouží úctu a lepší život.

Dana Bednářová
150 Kč

Zdraví, klid, mír Vám i Vašim klientům.

Dana B.
2 000 Kč

Snad tento malý paprsek pomůže prozářit velkou tmu

Ondřej Tobišek
1 000 Kč

Je vizitkou společnosti, jak se chová ke svým seniorům. K těm, kteří dnes již nejsou v produktivním věku, ale kteří svoji prací a bojem tvořili svět pro nás mladší..

Jitka R

:)...

David Buriánek
1 000 Kč

Příspěvek 6.000,- Kč je výtěžek z doborvolného vstupného rodičů na Vánoční nadílce pro děti z Mateřské školy Kralice na Hané. Ze tří nadací byla vylosována nadace Krása pomoci. která se stará o seniory. Děti byly poučeny o záměru nadace - pomoc dědečkům a babičkám ve stáří.
S pozdravem PaedDr. Libuše Vrbová, ředitelka

Libuše Vrbová
6 000 Kč

V autobusu č.82 DpmB se potkalo několik lidiček a vniklo mezi nimi
krásné přátelství,které trvá od roku 2005.Je nás 16 a scházíme se pravidelně,slavíme velikonoce,MDŽ,vánoce aj.a pomáháme si.O vánočním
setkání jsme udělali dražbu dárečků a částku,kterou jsme vybrali posíláme
Vám. Alena Štěpánová

Alena Štěpánová
3 000 Kč