Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (9)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

#Dobroden
Eliška Žumárová
116 Kč
Přejeme mnoho úspěchů a šťastné klienty. Lékárna a OCN IKEM
Iva Prokopová
❤️
Zuzana Řepová
1 500 Kč
:)
Veronika Paxová
450 Kč
S láskou.
Petra Ošmerová
300 Kč
Doufám že i takto malý dar pomůže seniorům k lepšímu životu,protože si určitě zaslouží úctu a lepší život.
150 Kč
Zdraví, klid, mír Vám i Vašim klientům.
Dana B.
2 000 Kč
Snad tento malý paprsek pomůže prozářit velkou tmu
Ondřej Tobišek
1 000 Kč
Je vizitkou společnosti, jak se chová ke svým seniorům. K těm, kteří dnes již nejsou v produktivním věku, ale kteří svoji prací a bojem tvořili svět pro nás mladší..
Jitka R
:)...
David Buriánek
1 000 Kč