Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (9)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pomáhat je důležité
Jakub Ortinský
5 000 Kč
Svatební dar pro Míšu od Honzy a Patrika :)
1 000 Kč
Svatební dar pro Míšu a Petra - Korunka za každý den od prvního polibku až do prvního novomanželského políbení. Jsme rádi, že jste se vzali a jsme neskutečně pyšní, že známe lidi jako vy, kteří i v den vlastní svatby myslí více na ty, kteří potřebují pomoc, než na sebe.
Pávkovi
3 217 Kč
Nikdo by neměl být sám.
Svatební dar dvěma idealistům, kteří se rozhodli od 04.10.2019 stárnout pod společným příjmením. Pro Míšu a Petra. Pro důstojné stáří.
2 000 Kč
XXX
Dárce
2 000 Kč
Ať je vaše stáří krásné
Monika Vondráčková
150 Kč
Díky moc za to, co děláte!
Petra Šináglová
300 Kč
Dík za Vaši praci!
150 Kč
Nechť jsou všechny bytosti každý den alespoň o kapku šťastnější :)
Alena Prišegemová
Děkuji za to, co děláte... Níkdo by neměl být sám. Bylo mi ctí přispět... Krásný den
Lucie P.
450 Kč