OBRAZ – Obránci zvířat, z. s.


Zvířata

Podpora spolku OBRAZ - Obránci zvířat

Jsme nezisková organizace založená za účelem aktivní a efektivní ochrany zvířat. Naší vizí je společnost, která nebude zvířata vnímat jako zdroje lidského užitku, ale jako živé bytosti s vlastními zájmy, které mají být z etických důvodů respektovány.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držím vám všem palce, kdo na tomto spolupracujete. A mooooooc díky za něco tak užitečného, jako je právě boj proti týrání zvířat. DÍKY
Martin Kyprý
500 Kč
Je mi velice líto, jak v klecích zvířata trpí. Sami máme slepice na dvorku a když vidím jak si tam pobíhají a kvokají a přitom ty ostatní v klecích umírají zaživa. Kéž by si více lidí uvědomilo že ta koruna dvě za vejce navíc není vůbec žádná částka..
Anna Habrcetlová
100 Kč
Každý má právo na slušný život.
Alena Kubíčková
Velice fandím obchodům a nakupujícím, kteří se nehodlají účasnit týrání těch nejslabších tj. nebohých slepic. Klecové chovy do Evropy a tohohle století nepatří a rád pro to něco udělám. Nejsem si jist kolik lidí si vzpomene na 7-letý slib Lidlu a Tesca že v roce 2025 nebudou prodávat vejce s razítkem 3.
Proto apeluji: Lidé se vykašlete se na (ne)ušetřené 2 koruny za kus, nechte jim to v regálech a pak jsem si jist, že do 7 dnů to budou všichni obchodníci řešit co s hromadou zkažených vajec. Do 7 týdnů dosud nedostatková vejce z podestýlek dovezou z Německa a Rakouska. A do 7 měsíců čeští chovatelé buď přestaví na podestýlku a nebo zavřou. Doufám, že vám nebude líto ani pár korun a ani zkrachovalých tyranů jich na rozdíl od od těch milionů malých bezmocných zvířat, kterým ubližovali celé dekády.
Karel Fořtl
200 Kč
Dobre ze ma nekdo zajem o lepsi zivoty zvirat. Super. Diky
Robin Hlavatý
500 Kč
Díky za vaší aktivitu, je to opravdu otřesný. Máme slepice doma, takže vajíčka kupujeme jen párkrát za rok když zrovna nenesou (v zimě třeba) a na tich kupovaných je vždycky znát že jsou nějaký divný, moc silný skořápky, žloutek neni skoro ani žlutej i chuť je taková mdlá, taky aby ne, když jsou od vystresovaných slepic. To označení 3 pro klecový chov je pro mě novina tak díky za osvětu. Prostě člověk je to nejhorší co po planetě zemi kdy běhalo.
Jakub Veverka
100 Kč
Opravdu oceňuji Vaši činnost. Srdečné díky za dosavadní výsledky a přeji mnoho zdaru do budoucna.
Adam Bartoš
Fandím vám!
Jan Gruml
250 Kč
Děkuji vám z celého srdce. Nikdy jsem trojky nekupovala, ale vám patří můj dík za osvětu lidem, kteří nevidí dál než je jejich vlastní stín. Bohužel včetně našich legislativců.
Adela Vodrážková
500 Kč
Přispívám a děkuji za Vaše aktivity za práva zvířat.
Tereza Čeplová
300 Kč