OBRAZ – Obránci zvířat, z. s.


Zvířata

Podpora spolku OBRAZ - Obránci zvířat

Jsme nezisková organizace založená za účelem aktivní a efektivní ochrany zvířat. Naší vizí je společnost, která nebude zvířata vnímat jako zdroje lidského užitku, ale jako živé bytosti s vlastními zájmy, které mají být z etických důvodů respektovány.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Je čas na změnu. Lepší život zvířatům! Ne zítra, ale dnes.
Petra Koudelná
Rada, bych prispivala vic, ale to bych potřebovala více informaci o práci orgánice.Velkochovny zvirat jsou smutne, Zviratum chybi prostor, láska, Dobre jidlo, rodina, prirozene prostredi.
Romi Heinrich
500 Kč
Díky za to, co děláte. Já vidím u hospodářských zvířat a drůbeže problém už v tom, že se odvětví nazývá živočišná VÝROBA. Oni prostě vyrábějí. Vaše záběry otřesou každým. A je váš obrovský úspěch, že velké řetězce zareagovaly. S množírnami psů to bude obtížnější.

Zdeňka Firstová
2 000 Kč
Prosím nechceme být nikde nijak zobrazeni. Děkuji. KG
IČO: 48244619
Na ochranu zvířat darujeme s manželem pravidelně. Toto je pouze pozornost. Sice oba jíme maso, ale snažíme se nakupovat od farmářů, kde víme v jakých podmínkách zvířata žijí. Je neuvěřitelné, že se tohle v civilizovaném světě ještě vůbec děje. Lidi jsou HORŠÍ než zvířata !
Martina Pýchová
Moc si vážím vaší aktivity. Ráda vás podpořím.
300 Kč
Moc a moc držím palce, ať se zachrání co nejvíce nejenom slepic, ale i ostatních zvířat. Je pravda, že v jednotě je síla a tak se nám to určitě povede !!!!
Jarmila Jetmarová
Kožešinové farmy v ČR díky vám padly, tak teď se obout do další zrůdnosti - klecových chovů. Držím vám palce, vydržte ve svém úsilí.
1 000 Kč
Děkuji za vaše dosavadní aktivity pro zlepšení života zvířat.
Jana Horová
40 000 Kč
Omlouvám se za malou částku daru. Boháčová
Blanka Boháčová
100 Kč