OBRAZ – Obránci zvířat, z. s.


Zvířata

Podpora spolku OBRAZ - Obránci zvířat

Jsme nezisková organizace založená za účelem aktivní a efektivní ochrany zvířat. Naší vizí je společnost, která nebude zvířata vnímat jako zdroje lidského užitku, ale jako živé bytosti s vlastními zájmy, které mají být z etických důvodů respektovány.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Darovali zaměstnanci dílen AUTO Heller Ostrava:KOCIÁN,KOCIÁNOVÁ,KOVAŘÍK,SMAŽÁK,PÁČ,KRÁTKÝ,KRAJÍČEK,TRAGAN,DUDEK,BOLECHOVÁ,PETRAKOVIČ,CHRENŠŤ,GAŽDA,PRAJZNER,ZBYTOVSKÝ,BERGMANN,BERKA,JURČO,ZBRANEK,VARGA. Těmto patří dík,já T.Kocián jsem pouze sbírku zorganizoval.

Tomáš Kocián
3 008 Kč

Dobrý den,

děkuji, že tak neúnavně bojujete za lepší život na naší planetě. Držím vám všem palce <3
Ráda budu pravidelně přispívat a doufat, že tento boj vyhrajeme!

Karolína Hůlová
500 Kč

Doufám v lepší svět bez krutosti.

Simona Hoffmanová
200 Kč

Děkuji Obrazu za jejich lásku ke zvířatům a odhodláni pomáhat jim.

Andrea Dalrymple
660 Kč

Díky za to, co děláte!

Yaa Rosalie Hájková
200 Kč

Obrazáci, díky za vaší práci.

Martin Boháč

Těším se na další kampaň!
Držte se a díky za vaši práci.

aneta bielasova
200 Kč

Dnes jsem viděl v TV pořad o Vašich aktivitách a velice se mi líbí nadšení pro dobrou věc. Tak alespoň malou pravidelnou částkou budu přispívat na Vaší činnost.

Vladimír Aulehla
300 Kč

Dobrý den ,dnes jsem viděla Váš pořad v TV a rozhodla jsem se alespoň malou částkou přispívat. Omlouvám se, ale víc nemohu, jsem vdova bez nároku na vdovský důchod jelikož manžel zemřel relativně mlád. Já jdu do důchodu až příští rok a abych důstojně žila, musím mít 2 zaměstnání. Zvířata jsou čisté duše a jejich úděl je někdy příšerný,proto ráda alespoň trochu přispěji na dobrou věc. Chci Vám ještě při této příležitosti napsat o každoročním masakru žab na silnici ve směru z Ondřejova (ten u Prahy) do Hrusic. Silnice prochází lesem ve kterém je rybník. Každoročně cca v polovině března žáby asi migrují z rybníka do lesa ,nebo do rybníka-nevím ,ale silnice je denně poseta stovkami mrtvých žab. Vypadá to jakoby byl podzim a na silnici je spadané listí. Mrtvolky leží opravdu pár centimetrů od sebe ,mezi nimi ještě živé žáby a to vše je v úseku tak 200metrů. Když jedu z práce ,nebo do práce, tak zastavím auto a ty živé hážu zpět do lesa, ale je mi jasné že je to zbytečné, žáby se znovu na silnici nalezou nahřívat. Někde jsem viděla podél silnice cca 35 cm vysoké plastové zábrany aby živočichové nemohli do silnice. Prosím za ty žáby jestli byste mohli něco takového zde instalovat. Z instalací ráda pomohu . Březen se už blíží a znovu tady bude masakr. Kdosi vloni napsal na silnici pozor žáby, ale znáte to jsou mezi námi hyeny které si dají ještě záležet aby se strefily .Kromě toho žab je tolik, že při nejlepší vůli nelze žádnou nepřejet. Přes noc mrtvolky vždy sežerou noční zvířata a ráno masakr pokračuje. Dejte mi prosím zprávu zdali jde v té věci něco dělat. Srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů při Vaší záslužné práci. Hana Hrdličková

Hana Hrdličková
150 Kč

Moc Vám fandím a děkuji za Vaši praci

Šárka Salaniková
200 Kč