OBRAZ – Obránci zvířat, z. s.


Zvířata

Podpora spolku OBRAZ - Obránci zvířat

Jsme nezisková organizace založená za účelem aktivní a efektivní ochrany zvířat. Naší vizí je společnost, která nebude zvířata vnímat jako zdroje lidského užitku, ale jako živé bytosti s vlastními zájmy, které mají být z etických důvodů respektovány.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Dobrý den, přátelé a ochránci zvířátek, Vaše dílo je velmi dobrým a potřebným počinem, nejsme pány tvorstva a nemůžeme týrat jiné živočichy. Patřím ke Slepičkám, které nejsou v kleci, jezdí na Úlety a jednou měsíčně se slétají na Bidýlku. O to více fandíme a držíme pěsti vám všem i pipinám a kuřátkům z velkochovů. Věra Jelínková
Věra Jelínková
Děkuji, za to co děláte. Dlouho sleduji Vaše výsledky a jsou úžasné. Oceňuji dobrou argumentaci a míru vzdělání a poznatků, které do své práce vnášíte.
Eliška Chalupová
200 Kč
<3 Dekuji!
Vojtech Kotek
200 Kč
Dobrý den milí obránci zvířat, děkuji vám za vaši práci pro zvířata. Zatím vám mohu pomoci jen finačně a sdílením, tak tak činím. Přispívám ještě na opuštěná a týraná zvířata, z útulků jsem si vzala již tři pejsky a kocourka. Víc zatím nemohu. Přeji všem zvířatům, aby jim obránců nebylo třeba! ♥
Karla Zímová
300 Kč
Ať se vše podaří. Děkuji, že jste.
Robin Hlavatý
500 Kč
Preji vsem slepickam, at muzou svobodne roztahovat kridla, citit travu pod nozkama a vitr v perich :)
Veronika Mičíková
Hodne úspěchů ve vaší zaslužné práci.Držím pěsti.s pozdravem sméky
Dárce
50 Kč
Drzim Vam palce a verim, ze se zakaz kleci podari. Vejce od slepicek z kleci uz nekupuji minimalne deset let. Jsem si jista, ze spousta lidi si vubec neuvedomuje tu hruzu, co zvirata zazivaji. Kdyby byly obrazky trpicich zvirat na obale (jako je tomu podobne u cigaret), hodne lidi by si nakup rozmyslelo.
Elena Wallis
150 Kč
lepsi zitrky pro slepice
Jitka Bezuchova
100 Kč
kokodák