CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Lidé s postižením Zdraví

Tým odvahy

Tým odvahy běží a získává finance pro onkologicky nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit zážitkové terapie ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha). Podpořte naše odvážné běžce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!

Naši odvážní běžci již získali

369 912 Kč

přispělo

411 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

BÁTOR TÁBOR (Tábor Odvahy) – vracíme dětem s rakovinou jejich ztracené dětství. Náš tábor není letní tábor v klasickém slova smyslu. Stavíme děti mimo jejich komfortní zóny pomocí speciálních zážitků. Tím, že překonají své obavy, objevují svou připravenost čelit nejen výzvám spojeným s jejich dobrodružstvím, ale také jejich nemocí. Vyčarujeme úsměvy na jejich tvářích; dáváme jim sílu k jejich boji. Měníme jejich životy.Jsme jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě a jsme členem Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí. Dlouhodobý účinek zážitkové terapie je potvrzen probíhajícím mezinárodním výzkumem na Univerzitě v Yale.

Od roku 2001 Bátor Tábor organizuje tábory zážitkové terapie pro vážně nemocné děti a jejich rodiny. Za 16 let jsme přivítali 8.000 táborníků. Díky úzké spolupráci s nemocnicemi a dobrovolníky zabezpečujeme celkovou zdravotní bezpečnost v našem táborovém areálu, který se nachází v Maďarsku. Kromě maďarských dětí, hostíme každý rok 140 dětí s rakovinou z České republiky, Slovenska a Polska na 2 mezinárodních letních táborech. Všechny naše tábory jsou zcela zdarma. 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
To dáme! :)
A M
1 000 Kč
Jste úžasní!
Štěpán Strádal
300 Kč
Neztratit víru, že to špatné nebude mít poslední slovo!
Skvělý projekt BA! <3
Kateřina Hulková
300 Kč
Skvělý nápad! Ať se dobře běží.
Jana N.
999 Kč
:)
Eva Drenská
250 Kč
Děti jsou největší poklad v životě, ať už ty naše nebo cizí a zaslouží si to nejlepší. Pavli, přeju Ti do běhu hodně sil, pevnou vůli a dobrou náladu, ale to všechno ty máš... , tak hurááááááááááá do toho.
500 Kč
Držím palce!!! :)
Jitka Vaňousková
300 Kč
GO, Škoda, GO! :-)
Michal Čulík
300 Kč
Držím palce! :)
Dárce
500 Kč
Malým bojovníkům hodně sil a víru ve vítězství nad "tou potvorou", běžcům mnoho zdaru!!!
Blanka Šalandová
1 000 Kč