CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Lidé s postižením Zdraví

Tým odvahy

Tým odvahy běží a získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit programů zážitkové terapie - v nemocnicích, ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha) a letos jsme plánovali první rodinný tábor v Česku. COVID-19 bohužel změnil naše plány a my jsme přesunuli část našich programů do online prostředí. V srpnu realizujeme 5-denní virtuální tábor pro děti s cystickou fibrózou a svalovou dystrofií. V září plánujeme tři 1-denní akce pro onkologicky nemocné děti. Podpořte naše odvážné běžce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!

Naši odvážní běžci již získali

493 437 Kč

přispělo

558 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.


Bátor Tábor funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:

 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

To dáme! :)

A M
1 000 Kč

Jste úžasní!

Štěpán Strádal
300 Kč

Neztratit víru, že to špatné nebude mít poslední slovo!
Skvělý projekt BA! <3

Kateřina Hulková
300 Kč

Skvělý nápad! Ať se dobře běží.

Jana N.
999 Kč

:)

Eva Drenská
250 Kč

Děti jsou největší poklad v životě, ať už ty naše nebo cizí a zaslouží si to nejlepší. Pavli, přeju Ti do běhu hodně sil, pevnou vůli a dobrou náladu, ale to všechno ty máš... , tak hurááááááááááá do toho.

Lenka Picková
500 Kč

Držím palce!!! :)

Jitka Vaňousková
300 Kč

GO, Škoda, GO! :-)

Michal Čulík
300 Kč

Držím palce! :)

Dárce
500 Kč

Malým bojovníkům hodně sil a víru ve vítězství nad "tou potvorou", běžcům mnoho zdaru!!!

Blanka Šalandová
1 000 Kč