CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Lidé s postižením Zdraví

Tým odvahy

Tým odvahy běží a získává finance pro onkologicky nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit zážitkové terapie ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha). Podpořte naše odvážné běžce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!

Naši odvážní běžci již získali

329 129 Kč

přispělo

359 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

BÁTOR TÁBOR (Tábor Odvahy) – vracíme dětem s rakovinou jejich ztracené dětství. Náš tábor není letní tábor v klasickém slova smyslu. Stavíme děti mimo jejich komfortní zóny pomocí speciálních zážitků. Tím, že překonají své obavy, objevují svou připravenost čelit nejen výzvám spojeným s jejich dobrodružstvím, ale také jejich nemocí. Vyčarujeme úsměvy na jejich tvářích; dáváme jim sílu k jejich boji. Měníme jejich životy.Jsme jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě a jsme členem Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí. Dlouhodobý účinek zážitkové terapie je potvrzen probíhajícím mezinárodním výzkumem na Univerzitě v Yale.

Od roku 2001 Bátor Tábor organizuje tábory zážitkové terapie pro vážně nemocné děti a jejich rodiny. Za 16 let jsme přivítali 8.000 táborníků. Díky úzké spolupráci s nemocnicemi a dobrovolníky zabezpečujeme celkovou zdravotní bezpečnost v našem táborovém areálu, který se nachází v Maďarsku. Kromě maďarských dětí, hostíme každý rok 140 dětí s rakovinou z České republiky, Slovenska a Polska na 2 mezinárodních letních táborech. Všechny naše tábory jsou zcela zdarma. 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Super, Davi!!!
Šárka Buchtíková
500 Kč
Držím palce! Běžíš i za nás, kteří mají problém vyjít schody :)
David Čechman
2 000 Kč
To dáš!
Kateřina Juráková
500 Kč
Davide, držím palce.
Karolína Hrubošová
200 Kč
Hlavně se nezapomeň vrátit, víš že máš stavět barák :-DDDD!!!
Jiří Sukup
500 Kč
Drzim moc pesti! V zavode i ve sbirce ;-)
Martina Francova
500 Kč
Davčo,snaž se,držím pěsti🙂
Hana Sedlářová
1 000 Kč
Sázka
Ludmila Janíčková
440 Kč
Za An.ywhere :)
Aneta Neulingerová
750 Kč
Jen tak dál!
Jiří Kubáň
300 Kč