Jan Káňa: Dárcovská výzva pro projekt Podpora činnosti souboru 420PEOPLE

Podpora podnikání eshopu

vybíráme od 10.6.2024
0 Kč
vybráno 0 % z 50 000 Kč
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Z peněz zaplatím propagaci mého eshopu
Chci zaplatit propagaci přes Google a nemám na to peníze.Jde o geniální podnikatelskou myšlenku,eshop,kde nakoupím čip Xeon za 20000kč,mám kontakt v Číně a prodám za 100000kč,nový stojí 300000kč
420PEOPLE z.ú.
420PEOPLE brázdí vody současného tance již 11 let. Dosáhnout mezinárodní úrovně vyžaduje píli a prostor pro kreativitu. Vytvořit profesionální prostředí pro práci nám pomáhají naši dárci, partneři a spolupracovníci. Podpořte nás a buďte součástí naší cesty.
 V roce 2008 spojila Natašu Novotnou a Václava Kuneše touha vybudovat v Praze svůj vlastní soubor současného tance. Tak vznikla značka 420PEOPLE, dnes zaštiťující celoroční aktivitu nemalé skupiny lidí. 420PEOPLE jsou energickou strukturou spolupracující s desítkou tanečnic/íků, vlastním technickým týmem a managementem.

 Deset let po založení souboru je třeba vyzdvihnout tyto klíčové elementy: kontinuitu v tvůrčím úsilí, dlouhodobý růst, rozšiřování domácí divácké komunity a reprezentace v zahraničí, díky nimž si soubor udržuje stabilní místo na špici. 

 
Nedílnou součástí fungování souboru je spolupráce se světovými jmény choreografické scény, mezi něž jednoznačně patří Jiří Kylián, Sidi Larbi Cherkaoui, Crystal Pite, Ohad Naharin, Saburo Teshigawara, Shusaku Takeuchi, Ann Van den Broek, Michael Schumacher nebo Jo Strømgren. V České republice 420PEOPLE spolupracují s kolegy/němi napříč žánry, od herectví (David Prachař), po divadelní režii (Jan Nebeský, Daniel Špinar), hudbu (Orchestr Berg, Filip Jelínek, Please the Trees, Jan Šikl a Zabelov Group či Dan Bárta) nebo módní design (Eva Brzáková, CHATTY, Josefina Bakošová, Olo Křížová). Projekty vznikají díky koprodukčnímu vkladu předních českých divadelních domů a festivalů, jakými jsou Experimentální prostor NoD, Divadlo Archa, Národní divadlo (původně Nová scéna ND), Jatka78 nebo divadlo Ponec, nebo s prestižními zahraničními institucemi – cult!ur Partner, Divadlo Korzo v Hágu, Hessisches Staastballett ve Wiesbadenu, belgicko-nizozemský WArd/waRD nebo Jo Strømgren Kompani. 

Bohaté spektrum aktivit 420PEOPLE má společný cíl – ukázat, že současný tanec není jednolitým tvůrčím směrem, ani elitním uměním pro hrstku vyvolených, naopak jde o žánr, který má mnoho tváří a dokáže zasáhnout každého, bez ohledu na vzdělání, věk nebo fyzickou kondici.Děkujeme, že podporujete činnost souboru 420PEOPLE!

Více informací o možnosti podpory na www.420people.org
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
420PEOPLE z.ú., projekt: Podpora činnosti souboru 420PEOPLE