Vienna House by Wyndham Andel's Prague: Dárcovská výzva pro projekt Centrum CIBULKA, péče o vážně nemocné děti a jejich rodiny

Vienna House by Wyndham Andel's Prague pro Nadaci rodiny Vlčkových

vybíráme od 21.12.2023
9 500 Kč
vybráno 10 % z 100 000 Kč

zbývá

244 dní

přispěli

4 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tým hotelu Andel’s, to je 100 osobností, ale hlavně jedna velká rodina, která žije tím, že se staráme o naše hosty a vytváříme jim “druhý domov”.


Pro celý tým hotelu Andel’s bylo důležité se aktivně zapojit do místní komunity a sousedského života na Praze 5. Bylo tak přirozené stát se součástí příběhu usedlosti Cibulka a podporovatelem Nadace Vlčkových. Je pro nás velká radost, že se můžeme aktivně zapojit do budování Cibulky, a že jsme se stali ambasadory aktivit Nadace. Pomáhá nám to si uvědomit, že i my můžeme ovlivnit pozitivní změny na světě, a hlavně nám to dává pocit naplnění z pomoci druhým.
 
“Díky spolupráci s Nadací Vlčkových nechodím do práce jenom kvůli tabulkám, číslům a mailům, ale mám šanci pomáhat dělat svět lepším, a v tom se moc hezky žije😊” Kateřina Joklová – ředitelka hotelu.
Nadace rodiny Vlčkových
Přejeme si svět, kde mají všechny rodiny s vážně nemocnými dětmi špičkovou péči a zažívají chvíle radosti. Věříme, že se společně s odborníky a díky podpoře dárců podaří zařadit Českou republiku mezi země s nejlepší dětskou paliativní péčí na světě. V prostorách historické usedlosti v Praze - Košířích proto vzniká CIBULKA - Centrum dětské komplexní péče a dětský lůžkový hospic.
Péči o dítě se závažným onemocněním dlouhodobě zajišťují rodiče v režimu 24/7. CIBULKA jim nabídne možnost svěřit zodpovědnost za péči na několik dní až týdnů do rukou odborníků a odpočinout si, ať už se rozhodnou trávit čas společně s dítětem nebo ho využít jinak, například odjet na dovolenou se zdravým sourozencem. Dětský hospic s 12 pacientskými pokoji bude sloužit především pro odlehčovací pobyty. 

  • CIBULKA nabídne špičkovou zdravotnickou péči a celou paletu dalších služeb  (psychosociální, duchovní, vzdělávací atd.). 
  • CIBULKA nabídne ubytování pro rodiče i zdravé sourozence, kulturní a volnočasové aktivity. 
  • CIBULKA bude sloužit jako vzorové pracoviště. 
  • V prostorách CIBULKY vznikne vzdělávací středisko pro odbornou komunitu. 
Od konce roku 2026 bude centrum sloužit rodinám. Společnými silami dokážeme, že prožijí i v nejtěžším období života co nejvíce radosti.
CIBULKA - MÍSTO PRO VÁŽNĚ NEMOCNÉ DĚTI A JEJICH RODINY.
 
Pojďte do toho s námi. Na každé chvilce záleží. Na každém daru záleží.
   
Za Vaši laskavou podporu děkujeme. Velmi si jí vážíme. 
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace rodiny Vlčkových, projekt: Centrum CIBULKA, péče o vážně nemocné děti a jejich rodiny